Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteri vérvételen...

Első trimeszteri vérvételen előrevesznek, ha mondom, hogy kismama vagyok?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyet valakitől fél füllel, de ez tényleg így működik? Érdemes szólni? Vagy így is-úgy is végig kell várni azt a hatszáz embert?
2018. dec. 7. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk külön sorban szúrják az összes kismamát. Értelemszerűen így nincs előzés, hisz mind terhes.
2018. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen nincs. Sorszámot kell húzni, mindegy hogy kismama vagy-e vagy gyerekkel vagy éppen.
2018. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
23%
Hülyeség. Ezt alapból nem itt végzik ahol a rendes vérvétel. Hanem a nőgyógyászaton szokott lenni egy külön labor. Ott meg felesleges szólni. Szinte mindenki kismama aki oda megy. Hacsak nem beteg valaki. Időponttal lehet menni oda. Nincs előzés.
2018. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
felėnk is külōnvėrvėtel van a kismamáknak
2018. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk ki van írva, hogy csak a 12. héttől veszik előre a kismamákat, szóval ez nem mindenhol és nem pont így érvényes.
2018. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk az a szokás h a kismamák kedden reggel járnak vérvételre, és igen elsőbbséged van, ki is van írva de még így is megy a hőbörgés... ha van rálehetőséget inkább magánba menj. Amikor én terhes voltam ilyen még nem volt nálunk, mostmár van, bármi bajom is lesz inkább fizetek minth abba a retekbe kelljen sorba állnom órákig.
2018. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk külön kijelölt időpontja van a kismamáknak heti két alkalommal. Volt, egyem meg, aki így is próbálkozott, amikor megkapta a sorszámát, hogy de ő tíz hetes kismama, és legalább az egészségügyisek tudhatnák, hogy kiemelt figyelmet igényel.

Itt azért nyilván szóltak neki, hogy várakozik itt több kismama is, harmadik trimeszteresek is, nagy pocakkal, veszélyeztetettek is és mégis tudnak viselkedni, ne nagyon pattogjon.

Nagy duzzogva várta ki a sorát, de abszolút nem értette, hogy miért nincs betegségként kezelve az ő várandóssága.

Nem értem az ilyet.

2018. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk előre veszik a kismamákat.
2018. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
De miért kéne előre venni? Ennyi erővel miért nem veszik előre a dolgozókat? Persze aki dolgozik és kismama az más, de aki nem dolgozik az ráérne ott ücsörögni.
2018. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%
Nálunk csak a kicsi gyerekeket veszik előre.
2018. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!