Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig szedte a terhes...

Ki meddig szedte a terhes vitamint?

Figyelt kérdés
Sziasztok 😊 6.hèten kezdtem el szedni a ladeevit-et. Most vagyok 14 hetes. Meddig èrdemes szedni?
2018. dec. 8. 10:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ezt mèg oda akartam írni, hogy nektek is gyorsabban ver a szivetek a megszokottnál? Főleg este mikor lepihenek, nagyon be tud indulni.
2018. dec. 8. 10:21
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt és szoptatás alatt is végig.
2018. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás végéig.
2018. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg el nem választottam a kislányomat, végig. A pulzus emelkedése teljesen normális jelenség.
2018. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Teherbeeséstől a szoptatás végéig azaz 3,5 évig.

Ez csak vitamin, viszont pont arra való , hogy ne menjen tönkre a fogad, a hajad , meg 50 évesen ne kell ilyen bottal járnod mert anno a baba elvette az összes ásványi anyagot. A hiánybetegség nem most fog jelentkezni , hanem később.

2018. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
* ne kelljen
2018. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2018. dec. 8. 10:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Szules utan 3-4 honapig terveztem, miveo nem szoptattam, de addigra eldontottuk, hogy hamar szeretnenk meg egy babat. Emiatt abba sem hagytam a terhesvitamint. A masodik gyerek megszuletese utan meg 3 honapig szedtem.

Mondjuk en alapban szedek multivitamint, trojesen mindegy volt, hogy terhesvitamint veszek, vagy azt, igy inkabb a terhesvitamint valasztottam abban a kb harom evben.

2018. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szoptatási idő végéig szedem majd, ha nem tudok szoptatni szülés után is tervezem majd szedni 3-4 hónapig. Nekem szebb lett a hajam és bőröm, így nem bánom, bár lehet ebben maga a terhesség is közrejátszik.

Nekem is volt ilyen idős terhesen, hogy gyorsabban vert a szívem, aztán mellé jött, hogy bizonyos fekvő helyzetekben (háton, kissé megemelt fejjel) úgy érezrem mintha nehezebben kapnék levegőt. Ha változtattam a testhelyzeten jó volt utána.:)

2018. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8 éve szedem, az első terhességem előtt kezdtem el szedni, azóta sem hagytam abba.
2018. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!