Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhes vitamint és a vasat...

A terhes vitamint és a vasat be lehet egyszerre venni?

Figyelt kérdés

Szedek több mindent így már néha belezavarodok mit vehetek be mivel.

Azt tudom biztosra hogy a magnézium és a vas között 2-3 óra teljen el.


Viszont akkor a terhes vitaminnal be lehet venni? Vagy nem, mert abba is van valamennyi magnézium?


Amugy amit szedek az: Magnesitt citri,Femibion,Doxium, Vas


2018. nov. 22. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, mivel a vas nehezen szivodik fel, celszeru mindentol fuggetlenul bevenni, illetve felszivodasat segiteni C-vitaminnal.
2018. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is vasat (napi2) és vitamint (napi1) szedek (amiben van magnzézium). Vasat emiatt este és reggel, vitamint délben. Doxiumot nem ismerem, de ahogy utána olvastam nem ütközik nagyon semmivel. Doki nem adott infót, hogy lenne praktikus szedni?
2018. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van itthon c vitamin akkor esetleg.szedem azzal hogy segítse.


Egyébként nem mondta a doki, csak hogy a vasat és a magnézium között hagyjak időt.


A doxiumot a keringés javítására szedem amugy. De szerintem akkor azzal veszem be a vitamint. Utana a vasat és pár órára rá a magnéziumot.😊


Köszönöm a segítséget.

2018. nov. 22. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!