Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek irjatok nagyon ketsegbe...

Kérlek irjatok nagyon ketsegbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 12 hetes terhes vagyok, 5 ev keserves varakozas utan vegre megfogant a kincsunk. A terhesseg legeleje ota borzaszto fajdalmaim vannak,korhazrol korhazra jarok. Kiderult epekovem van, 4 cm kő fekszik az epevezetekemen + sok kicsi is van. Kesobb ez nagyon nagyon veszelyes lehet, nem tudok enni, aludni sem, allando fajdalmak kinoznak. Nemetorszagban elek, jovoheten valoszinuleg hazautazom egy nagyon jo orvossal konzultalni ( egyik ismerosomet 16 heteseb mutotte ) De nagyon felek hogy baja kesz a babának,nem hiszem el,hogy nem tudok ez miatt boldog lenji :( Van koztunk olyan akit mutottek terhesen?
2018. dec. 8. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15.héten műtöttek cisztával. Ma már 5 éves, makk egeszseges a fiam :) Nyugalom! Minden rendben lesz!!!
2018. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤ altatásban végezték?
2018. dec. 8. 11:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Azt mondta az orvosom, hogy úgy gyorsabb.
2018. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi gond. Te is gyorsan túl leszel rajta! Kihez, hova mész majd?
2018. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
I.Sote sebeszeti klinika Dr.Nehéz László
2018. dec. 8. 12:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Kitartás! Nekem borzasztóan nehéz terhességem volt, nagyon beteg voltam, inkább szenvedtem otthon egyedül, mert tudtam, hogy megszakitanák a terhességemet az én védelmem érdekében, 28. hetesen feküdtem be végül, sokszor ki akarták venni a babát, de találtam egy bevállalós nödokit, így a 36. hétig húztuk, a lányom teljesen egészséges és azóta engem is sikeresen műtöttek külföldön. Minden rendben lesz veletek is, ne aggódj!
2018. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a biztato szavakat! Hetfon hivom a dokit, hazautazom konzultaciora es szerintem januar kornyeken megmut es remelem minden rendben lesz es elfelejthetem ezt a remalmot es persze ehetek jókat majd. Nem igazan vagyok vallásos de most folyamatosan imadkozom valakihez, hogy vigyázzon ránk. Nem kivanom ezt senkinek..
2018. dec. 8. 13:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Dr. Nehéz Lászlónál a legjobb kezekben vagy ! Ne aggódj, minden a legnagyobb rendben lesz ! Írj majd , hogyan alakultak a dolgaitok !
2018. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De jo! :) Remelem igazad van, drukkaljatok nekunk ❤️
2018. dec. 8. 19:22
 10/11 A kérdező kommentje:
Esetleg ha olvasná valaki még,egy hete túl vagyunk a műtéten,minden rendben a babával, a műtét utáni vizsgálaton az is kiderült,hogy kislány ❤
2019. jan. 23. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!