Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 évesen elmehetek szülő...

17 évesen elmehetek szülő nélkül nőgyógyászhoz terhesség miatt?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, el akarom én mondani, de félek tőlük, a kapcsolatunk sem jó. Először kéne egy orvosi bólogatás, hogy igen babát várok, és csak utána mondanám el. 2 hónap múlva 18 leszek.

Küldenek a szüleimnek valami értesítést a látogatásomról?

Abortuszról szó sincs



2018. dec. 11. 15:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Basszus nézz már magadba kedves 10es válaszoló...képzeld van olyan, hogy nem múlik el a rózsaszín köd. (Nálam 15 éve tart tinikoromtól) Kedves kérdező, remélem teszel az ilyen véleményekre/ "jóakarók"-ra. Legyetek boldogok.
2018. dec. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%

Csak a rózsaszín ködhöz fűzném hozzá, hogy ugyan nem 2 hónappal 18 előtt, hanem 3 hónappal utána, de szerelembe estem. Ugyan a baba akkor még jó sokáig kimaradt, nem terveztük, nem csúszott be, stb, de jelenleg 19 éve vagyunk együtt már boldog családként ;)


Szóval hajrá kérdező!

Ha boldog vagy, ha szeretitek egymást, meg lehet oldani. Arra sincs garancia, hogy ha 10 év múlva szülsz, hogy az akkor melletted lévő ember veled marad.

2018. dec. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

Sőt, akár nyerhetnek is a lottón, mert esély erre is van.

De felnőtt emberként kell döntenie egy másik ember sorsáról, akiért a következő 18 évben ő lesz a felelős. Se végzettség, se munkaviszony, se szülői háttér. Csak eldöntötte, hogy majd a 22 éves, iskola mellett dolgozó pasija eltartja, és az ő szülei segítenek. Na és mi van, ha nem? Kevés nagyszülő kezd el tapsikolni, mikor egy 17 éves tinilány a nyakukra szül és most tossza el a fiúk életét.

Egy diákmunkából biztos sikerül fenntartani magukat. Vagy a gyes-ből.

Bíztassátok csak.

Aztán ha jön sírni, hogy drága a tápszer, akkor ti szeditek le róla a keresztvizet, hogy minek szült csupasz pucára.

2018. dec. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Van rá esély, igen. A lottó ötösre is van esély. A tini terhességek túlnyomó többsége azonban egyedülálló anyaságban végződik, ez egy tény. Sok sikert neki, reméljünk épp kivétel lesz, akinek élete végéig a gyerek apja lesz a párja, de épeszű ember felkészül a valóságra is.
2018. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

Úgy gondolom hogy senkinek nincs joga ítélkezni a kismama felett.

Ez csak a kettejük dolga, majd ők megoldjak.

Bár igen nagy bátorság kell ahhoz hogy ilyen fiatalon gyereket vállaljon valaki, de hajrá! Én kívánok nektek kitartást, erőt és jó egészséget! 😇😊

2018. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%

Most aki a még nem 18 éves anyuka ellen van arra biztatja hogy vezesse el?

Ugyan mi közötök van hozzá? Egy csomó mindennel nem vagytok tisztában... Ez csak a felszín amit elmondott, ami valóban nem biztató, de nem is reménytelen.

2018. dec. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
"Abortuszról szó sincs" => Ha lenne, akkor meg azért lenne leköpdösve...
2018. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden kedves és bíztató válaszolónak:)

A többieknek meg, nem mindenkinél múlik el a rózsaszín köd, ahogy más is mondta, és csak ismételni tudnám őket mindenben

2018. dec. 14. 15:42
 19/19 anonim ***** válasza:
Orvoshoz elmehetsz, uh-hoz gondviselő aláírása kell, hogy tudomásul vette, hogy az uh nem szűr ki mindent, két hónap alatt meg menned kell, az aláíró csak anyukád vagy apukad lehet, a gyermek apja nem, mert nem a törvényes gondviselőd. Ajaj, hanyszor hallottam ezt uh- n, figyelték nagy szemekkel, hogy kivel megyek be és pofakat vagtak, hogy egyedül. Pedig férjnél vagyok és 29 évesen szültem, csak lustak voltak a kiskönyv elejét megnézni.
2018. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!