Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki kèrdezi, ès már ezen...

Mindenki kèrdezi, ès már ezen aggódok. Van rá okom?

Figyelt kérdés
Harmadik terhessègem van most, a második elhalt. Ès már betöltöttem a 15.hetet, ès mindenki azt kèrdezi, mozog már, már èreznem kènw, hisz nem az első terhességem, így ezt hamarabb kellene èreznem, ès már tökre kètsègbe esek, hogy mèg nem èrzem.
2018. dec. 15. 07:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kommenteket olvasva, megnyugodtam. Első terhessègemnèl èn a 16.hèten èreztem a buborèk èrzèst.
2018. dec. 15. 13:18
 12/13 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ha 15 hetesen még nem érzed, emiatt ne afódj.

Viszont elég para ha valaki szerint a 10 hetes babának nincsenek végtagjai... Én most múltam nemrég 10 hetes és UH-n rendesen nyújtózkodott egyet a pici, szóval nemcsak végtagjai vannak, de mozgatja is őket. Az más kérdés, hogy még nem lehet érezni.

2018. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A harmadik terhességemnél a babát a 12. héten kezdtem el érezni, most a negyedik terhességemnél a 20. héten vagyok és csak nagyon ritkán és gyengén érzem. Kérdeztem a genetikai ultrahangon, hogy van-e valami gond a babával, mert alig érzem mozogni és aggódok. Azt mondta, hogy úgy tapad a lepény, hogy nagyon későn fogom érezni, de ne aggódjak, minden rendben van.
2018. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!