Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek lehetnek a terhesség...

Ezek lehetnek a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés

Pont ovulációkor (7napja) voltam együtt a párommal és mivel szedtem ebben a hónapban fogamzásgátlót így nem használtunk óvszert. (A gyógyszert azért szedtem mert az orvos felírta ciszta miatt)

És volt egy alkalom amikor két órával később vettem be a gyógyszert. Illetve van az a 0,001% amibe lehet beletartozok és nem használ a gyógyszer nálam

A tüneteim: Gyengeség, zsibbadt végtagok, hirtelen éhség és/vagy szomjúság, száraz bőr, sápadtság, fehér ajkak, ingerlékenység, ájulás érzet.


2018. dec. 21. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai lenne a tünetekhez,bár a gyógyszer mellett tényleg egészen minimális rá az esély.
2018. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11 évig szedtem gyógyszert, nagyon sokszor szedtem 2-3 óra csúszásokkal (mikor hogyan kerültem ágyba), de sosem lettem terhes. Abbahagytam a gyógyszert és szinte azonnal összejött a gyerek. Szerintem nyugodt lehetsz, ezek az orális fogamzásgátlók nagyon hatásosak.
2018. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Terhességi tüneteknek túl korai.

Ellenben a fogamzásgátló miatt simán lehet.

Nekem régen olyat írt fel a doki, amitől a lábam zsibbadt. Ezt el kell neki mondanod.

Ha volt trombózis a családodban, akkor erre oda kell figyelnie. Nálam egyből csináltak tesztet.

2018. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most meg világos vérzésem van. A Nagy stresszben meg véletlen szimpla tesztet vettem ultra érzékeny helyett és várhatok amíg megcsinàlom. Nem tudom mi van...
2018. dec. 21. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
szia várjál még egy hetet és menyjél el nőgyógyászhoz!
2018. dec. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!