Rumaroma terhesen?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet káros egy rumaromával készített nem sütött alapú sütemény.

(Mert pl igen, a Dr. Oetker 7% etil-alk. tartalmaz)


2018. dec. 22. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Elöször is számold ki, hogy az a 7% maximum 1-2 csöppet jelent, ami gyakorlatilag nem mérhetö mennyiség.

Másrészt azt számold ki, hogy mennyi egyéb alapanyagot használtak fel a süteményhez és így mennyi alkohol kerülhet egy-egy adagba. Elárulom, gyakorlatilag nem lehet semennyi alkoholt kimutatni.

Söt, továbbmegyek, ha netán nem aromát, hanem rumot használtak volna a süteményhez, akkor is még csak pár csöppnyi jutna egy-egy szeletbe, ami elhanyagolható dolog.

Emellett a sütés során még az a pici alkolol is elpárolog.


De ennyi - egy-két csöpp - alkohol van a gyümölcsökben, lekvárokban, gyümölcslékben is, azaz ettöl semmi bajod sem lesz.

2018. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne legyél már paramami.
2018. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Jajistenem
2018. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
51%
Én a terhességem 2. hónapjától vizet sem ittam, mert abba is mindenféle káros vegyszert beletesznek!
2018. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se,gondolom anyám mennyit vedelt,amíg a világra jöttem.
2018. dec. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!