Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe vérzés 7 hetesen?

Enyhe vérzés 7 hetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Pénteken tapasztaltam barnás, rózsaszínes vérzést magamnál, voltam orvosnál is, azt mondta semmi gond, a baba jól van, csak közel van a. Méhszajhoz. Azóta is fennáll a helyzet, és én teljesen pánikolok. Pihenek, utrogestant szedek az 5. Hét óta. Nem tudom van e köze hozzá, de most lenne második menzeszem ideje.

Tapasztalt valaki hasonlót?


2018. dec. 25. 18:34
 1/3 anonim válasza:
0%
Szerintem menj el orvoshoz, az a biztos. Ügyelet biztos van.
2018. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonlo helyzetem. Elenk rozsaszinu folyasom volt, majd barnas. Progreszteron szintel nem volt gond ezert nem irtak fel Utrogestant. Bar jo helyen tapadt meg en ennek ellenere elveteltem, DE ez nem jellent semmit. Mert 50-50% esely van mindenre. Drukkolok nektek es boldog babavarast kivanok!
2018. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos el mentünk kórházba , de el ment a baba. Mire el indultunk pont el kezdtem vérezni nagyon durván. Műtéttel fejezték be.

Majd a következő sikerül.

2018. dec. 26. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!