Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok és...

12 hetes terhes vagyok és tartármártást ettem. Ugye nyers tojás de ez csak utólag esett le. Most teljesen pánikolok nehogy baj legyen. Tegnap voltunk a genetikai uh-n egészséges a picur de aggódom. Szerintetek? Más is járt így?

Figyelt kérdés

2018. dec. 26. 18:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

#3 valoban okozhat problemat, de konyorgom egy terhes nonek ilyet ne mondj mar hogy halva szulethet a babaja meg fogyatekos lesz! Neked hogy esne normalis vagy? Ennyitol kutya baja nem lesz. Az esely ott van ezt a kerdezo is tudja de nyugtatni kell nem fokozni az idegesseget a hulyesegekkel.


Kerdezo neaggodj nem lesz bajod csak vigyazz :) boldog babavarast

2018. dec. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok!!!! KÖSZÖNÖM! Amúgy felhívtam az orvosomat(nagyon jóban vagyunk mintha a lánya lennék) és megnyugtatott,hogy semmi baja nem lesz de ne egyek többet ilyet és ne olvassak a neten semmit,inkább hívjam őt:)
2018. dec. 27. 07:55
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj én is eszem és lágy tojást is..nem kell mindentől ám a frászt kapni.Vannak mindenbe kockázatok de minimális.Ne agyalj ezen jól esett nincs bajod pont.kerüld ha a frász van rajtad de ne stresszelj..azért etted mert kellett valami miatt kivántad pont.
2018. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én saját kezűleg készítettem a házi majonézt a majonézes krumplisalátához és nem is egyszer, hanem többször ettem belőle. Semmi bajom nem lett és a babának sem, nem kell mindenen halálra aggódni, nem csináltál semmi bajt.☺

15+1 hkm

2018. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A terhességem elején lágy tojást ettem lágy tojással, mert azt kívántam. Semmi bajunk.
2018. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bezzeg régen mindent megettek...
2020. júl. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!