Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség után kinek hogy...

Terhesség után kinek hogy sikerült lefogyni? Szoptatás alatt lehet diétázni? Nektek mi segített?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a szüléssel több ment le, mint amennyi feljött (10-et híztam, 12 ment le), viszont a szoptatás alatt híztam. 😄
2019. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

szerencsés voltam, szimplán elég volt szoptatnom! sőt még kevesebb is lettem,mint teherbeesés előtt

50kg voltam míg szoptattam,aztán sajnos amint abbahagytam feljött az a +4kg :/

Most várjuk a hugit, remélem vele is elég lesz ennyi :D

2019. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Mivel összvissz 9 kg-t híztam, ebből a lànyom volt 3,70 így simàn lement magàtól.

Pedig soha annyit nem ettem, mint a 9 hónap alatt.

2019. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem kellett fogynom, 60 kg-mal lettem terhes 70 kg-mal szültem egy hét múlva már megint 60 voltam, viszont én a szoptatással rengeteget fogytam , egy év múlva 45 kg voltam a 170 cm-hez csont és bőr , pedig rengeteget ettem.

Van aki hízik a szoptatás alatt , van aki figy, ezt nem tudhatod előre. Próbálj meg ne elhízni a terhesség alatt maximum 12 kg.

2019. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem ettem fehér lisztes és cukros dolgokat. Szülés után közvetlenül 7 kg maradt rajtam a 12-ből. Ennek egy része víz volt, ami az első 2-3 hétben lement. A maradék 4-5 kg pedig 4 hónap alatt. Most már egy ideje teljesen a régi önmagam vagyok -fél éves lesz a kislányom.
2019. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem híztam el terhesség alatt!Nem szedtem fel sokat, összesen 10 kilót csak. Szóval nem volt gond a fogyással, szoptatás alatt szépen lement minden.
2019. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Diéta nélkül, szoptatással. Sok maradt rajtam, kb 10 kg, de mikor 4 hónapos lett a lányom megindultak lefelé a kilók 2 hónap alatt már a tinikori súlyomat is elértem. 5 kilóval vékonyabb lettem, mint előtte voltam. 15 kilót fogytam, amit meg is tartottam eddig(megint terhes vagyok).
2019. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt fogytam. 72vel lettem terhes 66 voltam szülés után. Szoptatok és sajnos híztam azóta 15 kgot. Szörnyű. Jó hogy vab tejci bár nem is elég meg fejni is kell... de azért jobb lenne ha már nem híznék tovább....
2019. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!