Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A utolsó menstruàció szerint...

A utolsó menstruàció szerint ma lennèk pontosan 10 hetes. Ma voltam a dokimnàl aki viszont azt mondta h a terhessègem 9hetes ès 2 napos. Most akkor ez hogyan lehet? Az embrió 2,6cm.

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a baba méretei alapján állapítjál meg a korát, ő, meg még bem olvasta a szakirodalmat, hogy mikor mekkorának kell lenni. +-1-2 hét eltérés belefér
2019. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Azt hittem hogy a babànak minden nap akkorànak kell lennie ahogy az a nagykönyvben ìrva van.
2019. jan. 9. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg később volt peteéresed. Ez a számítás úgy van, hogy 28 napos ciklust vesz figyelembe, de nem mindenkinek 28 napos a ciklusa.
2019. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hàt nekem jò esetben 32 napos.Akkor lehet h azèrt?
2019. jan. 9. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy lehet. Nekem másfél héttel van "lemaradva" menszi szerint. Amúgy minden rendben van vele, valószínűleg ő is később fogant. Biztos később volt a peteérésed. Nekem a terhességi tesztem is 1 héttel a nem várt után lett csak pozitív.
2019. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megnyugtató sorokat!boldog babavàràst!
2019. jan. 9. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiam anno a ciklus 31. napjan fogant, a mostani terhessegem a 28. nap kornyeken. Szoval, ultrahangos meret alapjan joval kisebb, mint mensi alapjan. Ez van, ha nem a nagykonyv alapjan vannak az ember lanyanak a ciklusai. 😂

Ezen ne aggodj. A 12 hetes genetikai ultrahangon majd belovik pontosan menni idos, onnantol az lesz a mervado.

2019. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2019. jan. 10. 08:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tessék! Meg is van a különbség. 32 napos ciklusod 4 nappal tart tovább, mint az átlag 28. :))


Nekem például rövidebb a ciklusom, 23 napos így én meg pont fordítva, 5 nappal előrébb tartok a terhességben, mintha 28 napra jönne meg. :)


Ne aggódj, ahogy előttem is írták ez tök normális. :)

2019. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!