Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit kezdjek...

Szerintetek mit kezdjek magammal? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

31.hetes terhes vagyok. Van egy 7 éves lányom és a párommal akitől most terhes vagyok majdnem egy éve élünk eggyütt az ő házában.Én majdnem 80 km-re élek az anyukámtól és testvéreimtől.Barátaim abszolút nincs. Senki. Nem is volt sose.Viszont egy faluban élünk párom összes közeli családtagjával akikkel nem igazán beszélek.Anyósom nem bírja a fejem mert nem szeretek minden hónapba minden családi nagy összejöveteleken órákat vagy fél napokat boldogan eltölteni.A mostani első közös karácsonyunk is elmaradt mert vagy a nagyszüleinél vagy az annyánál kellett lenni.Semmi időnk nem volt ráhangolódni a karácsonyra mert szinte minden hétre beterveztek nekünk valami programot.Én ezt nem vettem jó néven és nem csattantam ki a boldogságtól mikor szenteste az ő családtagjaival voltunk magunkra itthon meg nem maradt idő mert másnap megint menni kellett.Ezért anyósom szenteste köszönni se volt hajlandó nekem. Miután elkezdődött az újév a párom és az annya minden nap egész nap beszélgetnek facebookon.Rendelgetnek a picinek mindent megbeszélik mit kéne intézni de én semmiről nem tudok mert velem nem oszt meg a párom semmit csak ha valamit én tudok csak elintézni akkor ki van adva utasításnak.Szóval a párom többet beszél az annyával mint velem.Munka közben is inkább az annyának ír.A lányommal meg épphogy egy két mondatot beszél naponta.Még egyszer nem vitte el az iskolába se pedig volt hogy itthon volt több mint egy hónapot.Akkor 11és 1-ig aludt én terhesen felkeltem hatkor és vittem iskolába rohangáltam hol ezt hol azt intézni aztán haza hogy itthon is haladjak és volt hogy azt vágta a fejemhez hogy nem csinálok semmit.Kb 2 hónapja rajta kaptam hogy egy "munkatárdnőjével,,ahogy hajnalban kitette a lábát a kapun és indult dolgozni egész nap messengeren vele beszélgetett hogy milyen bociszemei vannak meg annyira szereti stb.Előszőr mikor megkérdeztem beszélget e más lánnyal tagadta.Két óra kellett mire kiszedtem belőle az igazságot.Ez is zavar hogy itt hordom az első gyerekét ő meg flörtölget.Az annyával többet foglalkozik mint velem és teljesen egyedül érzem magam.Egész nap egymagam vagyok itthon és mikor hazajön akkor is elpanaszkodja magát és nem kérdez miujjság van velem vagy velünk. Most akkor bennem van a hiba?

Bocsánat ennyit írok de már most is olyan jó érzés hogy tudom lesz aki elolvassa és érdekelni fogja így már nem érzem magam annyira egyedül.



2019. jan. 11. 11:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%
Talán majd a harmadiknal több körültekintéssel keresel majd apát.
2019. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem Olvastam végig , csak addig jutottam , hogy kérdezed benned van e- a hiba , aztán írod , hogy nincs egyetlen egy barátod se ,,nem is volt soha. Ez alapján igen, úgy gondolom benned van.
2019. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
94%

Abba nem gondolsz bele, hogy mi van, ha a kedves párod azt mondja, hogy eleve van, lehet menni?

Te most nagyon kitaláltad, lenyeled a xart, aztán majd lesz valahogy, amíg el tudsz költözni. De azt nem veszed figyelembe, hogy már most keregél a pasid. És azt senki se mondta, hogy csak szeretőt néz, és nem az utódodat!

Te laksz nála, az ő hazában, nincs hova menni, (jajj de ismerős, minden második xar kapcsolat így néz ki), és most leülepedtél, hogy jól van az úgy, kicsit veszekedtek, kicsit tűrsz, addig is van hol lakni.

De mi van, ha nem lesz?

Két gyerekkel hova mész?

2019. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
76%
Újabb "felelős" és "átgondolt" gyermekvállalás..
2019. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Barátaim azért nincsenek mert dolgoztam nonstop. Nekem nem volt se időm se kedvem barátkozni. Minden szabadidőmet a lányomra szenteltem. Három műszak 12 óra olykor olykor szval nem volt nekem időm barátkozni. Egy volt munkatársnőm volt a munkahelyemen mìg el nem ment akivel megbeszélhettem ezt azt de mivel a mostani párom házán egész nyáron dolgoztunk három műszak mellett nem volt időm elmenni vagy találkozni vele. Mostmeg ha van időm nem örülne neki a párom így is megkapom nem csinálok semmit. Szval nem azért nem voltak barátaim mert olyan xar ember lennék sztem hanem mert három műszak mellett meg egy gyerek mellett inkább a gyerekemre fordítottam a szabad időm. Persze olyan most is akadna ha mondanám neki hogy elmegyek hozzád mitvigyek és bevásároltat persze. Ilyen van igaz az is nyolcvan km-re . De ez nem barát aki érdekből találkozna velem.

Ő nem nem lesz harmadik gyerek ebbe 1000000% biztos vagyok. Igen belegondoltam mi lesz ha egyszer megmutatja az ajtót és nem nemtudok rá választ adni. De addig míg meg kap mindent ami az ínyére válik addig nem lehet gond. Most mitcsináljak. Nincs pénzem elmenni se semmi. Közben megkaptam már igen köszönöm így előre is elrontottam két gyerek életét ezt is felfogtam.Hát azt hittem legalább egy ember lesz aki majd lelket önt belém de látom hogy az nem fog menni.

2019. jan. 11. 14:46
 26/34 anonim ***** válasza:
76%

Jön ott majd egy harmadik apajelölt is, aki majd mondja a szépeket, és te majd egy "igaz család lesz ebből" reményében azzal is csinaltatsz egy bébit.

Azért nem biztat senki, mert senki nem érzi át a saját hülyeséged amit magadnak köszönhetsz. Több ponton te hibáztál a kialakult helyzetért, ezért senki nem áll az oldaladra.

2019. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
94%

En a helyedben surgosen elkoltoznek, mondjuk vissza anyamhoz es szepen megint a sajat labadra allni. Nem lesz konnyu, foleg miutan megszuletik a masodik csoppseg, de meg is igy jobb lesz, mint a mostani paroddal sinylodni. Nagyon nem jo a kapcsolatban abbol itelve amiket irtal. Talalk egy ferfit aki szeret es megbecsul, nem irogat a kolleganojenek h bociszemu es veletek akarja tolteni a karacsonyt stb.

De ha talalsz egy ilyen ferfit azert varj egy kicsit, hogy minden olyan szep es jo e valoban, mielott gyereket szulsz annak is...

2019. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

"De addig míg meg kap mindent ami az ínyére válik addig nem lehet gond. "

Neked nem gyanús hogy máris másfelé kacsintgat? Valami akkor már nem jó neki.

2019. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
97%

#25

Neki már most se vagy ínyére. Nem véletlen, hogy eddig tinilányok után futott, és most se veled foglalkozik.

Miközben a gyerekét várod, és lassan megszületik.

Homokba dugod a fejed, hogy majd csak lesz valahogy, nem csak a te hibád. És ez a legnagyobb ökörség, amit ebben a helyzetben tehetsz, mert ez pontosan oda fog vezetni, hogy a küszöbön toporog az új barátnő, te meg pakolsz.

Még a jog se véd, mert minimum egy év együttélés és egy közös gyerek után mondhatod azt, hogy nem dobhat ki. De így...

Kapsz Gyed-et, két gyerek után családit, adókedvezményt, és remélhetőleg gyerektartást. Ebből leszel kénytelen új életet kezdeni.

Az igazából mindegy, hogy most, vagy pár hónap múlva, és te mész, vagy ő dob ki.

2019. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy az anyjával beszélget egyfolytában és nem egy bocsi szeművel?
2019. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!