Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit kezdjek...

Szerintetek mit kezdjek magammal? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

31.hetes terhes vagyok. Van egy 7 éves lányom és a párommal akitől most terhes vagyok majdnem egy éve élünk eggyütt az ő házában.Én majdnem 80 km-re élek az anyukámtól és testvéreimtől.Barátaim abszolút nincs. Senki. Nem is volt sose.Viszont egy faluban élünk párom összes közeli családtagjával akikkel nem igazán beszélek.Anyósom nem bírja a fejem mert nem szeretek minden hónapba minden családi nagy összejöveteleken órákat vagy fél napokat boldogan eltölteni.A mostani első közös karácsonyunk is elmaradt mert vagy a nagyszüleinél vagy az annyánál kellett lenni.Semmi időnk nem volt ráhangolódni a karácsonyra mert szinte minden hétre beterveztek nekünk valami programot.Én ezt nem vettem jó néven és nem csattantam ki a boldogságtól mikor szenteste az ő családtagjaival voltunk magunkra itthon meg nem maradt idő mert másnap megint menni kellett.Ezért anyósom szenteste köszönni se volt hajlandó nekem. Miután elkezdődött az újév a párom és az annya minden nap egész nap beszélgetnek facebookon.Rendelgetnek a picinek mindent megbeszélik mit kéne intézni de én semmiről nem tudok mert velem nem oszt meg a párom semmit csak ha valamit én tudok csak elintézni akkor ki van adva utasításnak.Szóval a párom többet beszél az annyával mint velem.Munka közben is inkább az annyának ír.A lányommal meg épphogy egy két mondatot beszél naponta.Még egyszer nem vitte el az iskolába se pedig volt hogy itthon volt több mint egy hónapot.Akkor 11és 1-ig aludt én terhesen felkeltem hatkor és vittem iskolába rohangáltam hol ezt hol azt intézni aztán haza hogy itthon is haladjak és volt hogy azt vágta a fejemhez hogy nem csinálok semmit.Kb 2 hónapja rajta kaptam hogy egy "munkatárdnőjével,,ahogy hajnalban kitette a lábát a kapun és indult dolgozni egész nap messengeren vele beszélgetett hogy milyen bociszemei vannak meg annyira szereti stb.Előszőr mikor megkérdeztem beszélget e más lánnyal tagadta.Két óra kellett mire kiszedtem belőle az igazságot.Ez is zavar hogy itt hordom az első gyerekét ő meg flörtölget.Az annyával többet foglalkozik mint velem és teljesen egyedül érzem magam.Egész nap egymagam vagyok itthon és mikor hazajön akkor is elpanaszkodja magát és nem kérdez miujjság van velem vagy velünk. Most akkor bennem van a hiba?

Bocsánat ennyit írok de már most is olyan jó érzés hogy tudom lesz aki elolvassa és érdekelni fogja így már nem érzem magam annyira egyedül.



2019. jan. 11. 11:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a bociszemű kolleginát nagyon nem veszed komolyan.. a végén tényleg egyedül maradsz.. ne várd meg még ő rak ki, sztem költözz haza, ez nem kapcsolat így, az anyja miatt sem, de így h félre kacsingat.. durva. Sajnálom nagyon a helyzetedet, terhesen nem lehet könnyű. Lépj minél ebből mert h jól kijönni nem fogsz.
2019. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem fogant volna meg a baba rögtön szinte ahogy összejöttek, akkor most baba nélkül simán leléphetne a bociszemű elől, mert kiderült volna az összecsiszolódási idő alatt hogy milyen emberrel állt össze. Így is kiderült, csak már ott a gyereke a pociba. Normálisék nem szülnek gyereket egy 1 éves kapcsolatba, csak mert "olyan szépeket mondott a pasas, én meg apukát kerestem épp a lányomnak". Vagy nem?
2019. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sajnálom a helyzeted! Félig meddig át is érzem, (3 es 1 eves gyerekeimmel hazaköltöztem, szerencsére nalunk jol alakult, adtsm meg egy eselyt, ez 5 eve volt,nem megcsalás, hanem anyjától valo elszakadás ) és egyetértek azokkal, akik azt tanacsoljak, h sürgősen költözz haza! Egy gyerekkel is össze tudtad kapni magad, menni fog most is, főleg ha a szüleid melletted állnak ...az hatalmas segitseg, nemcsak feltétlen anyagilag de lelkileg is. Fontos h a gyerekek normális légkörben nőjenek fel!

Azokat viszont tényleg nem értem aki azzal jonnek h ok bezzeg nem kerülnének ilyen helyzetbe, gratulálok nekik de a kérdező ettől nem lesz okosabb csak meg rosszabbul érzi magát. Rúgjunk meg bele a bajban levőbe, tényleg...

2019. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a jó és rossz hozzászólást. Igazából mindenkinek igaza van valamilyen szinten. Ahogy írtam nem mondom hogy nem követtem el hibákat meg nem vagyok tökéletes. De így vagy úgy nem tudom vissza forgatni az időt hogy ne legyek "felelőtlen,, és"rossz anya,,. Most megint csak tanultam annak ellenére hogy egyszer már megéggettem magam. És igen tudom hogy most már komolyabban vigyáznom kellett volna hisz ez nem is rollam szól hanem a picikről. Nem hiába írtam ide kétségbe esetten hogy mit is tegyek hogy mégegyszer ne hozzak rossz döntést. Szomorúan láttam eleinte ,hogy nem is tudom vagy nem voltam világos vagy csak szimplán jól esett egyes embereknek kicsit belémrugni. De nem haragszok senkire. Nyilván az háborított fel mindenkit hogy hogy hozhattam a gyerekeket ilyen helyzetbe.Érthető. Viszont nem tartom magam egy suttyónak vagy bárbi nagyon rosznak mert mindig megtettem mindent hogy a lányomnak jó legyen. Sosem voltam a magam szemében senki így soha nem érdekelt csak az hogy mindent megadhassak a lányomnak amit csak tudok. Nem dobtam el magamtól vagy nem néztem a semmibe rosszabbat meg nem is írok amiket sokszor olvasok és látok hogy ki mit tesz a gyerekével . Szóval szerintem nem lehetek olyan rossz ember még ha az is jött le. Barátaim vagy akárki akivel ezeket megoszthatnám meg szintén azért nincs mert munka mellett nállam nem volt szempont hogy most mennyek eggyet shoppingolni a barinőkkel vagy meglátogassam ezt vagy azt vagy csak órákat elfecsegjek valakivel. Inkább a lányommal voltam és próbáltam pótolni neki az apát is. Az hogy ilyen helyzetbe kerültem bebizonyította nem érdemes azzal foglalkozni nekem is jó legyen mert már látom csak egyikünknek lehet jó és én nem fogom magam sose előrehelyezni.

Hogy mi lesz a közeljövőbe nem tudom. Nyilván lépnem kell. Csak ez nem olyan egyszerű hogy csomagolok és holnaptól a szüleimnél lakom.

Köszönöm az utcsó kommentelőnek. Jól esett kicsit rálátott a dolgokra és mellettem állt. És gratulálok ilyen erős és bátor voltál!

2019. jan. 15. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!