Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélések után hogyan tudtátok...

Vetélések után hogyan tudtátok végigcsinálni a terhességet?

Figyelt kérdés
4 vetélésem volt, mindegyik még az elején. Azóta minden létező orvost megjártunk, minden probléma kezelve lett. Most pozitív lett a teszt és csak sírni tudnék, annyira félek, hogy megint baj lesz. Azt kívánom, hogy bárcsak elaludhatnék erre kritikus hétre. Nektek mi segített? Hogyan lettetek túl rajta?
2019. jan. 13. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy... Rettegtem végig. Aztán szépen elteltek a hetek és nem lett baj. 10-12. hét környékén már lenyugodtam teljesen
2019. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ketto vetelesem volt. Van egy lassan ket eves gyermekem. Szuletese elott sokkal es szuletese utan is (negyed eve) volt egy korai vetelesem.


Nála nagyon féltem kb a 11.hetig. Azt gondoltam, velem ez tobbet nem fordulhat elo. Akkor bejott. Aztan most ujra elojott a gyermekvallalas kersese es sajnos megismetlodott a 2014es eset. Nagyon rossz érzés, de bizok benne, hogy ezzel vége. Szerintem pihenj. Az aggódás nagyon rossz terhesen. En nagyon szoritok neked, hogy osszejojjon.

2019. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a 20. héten vetéltem el. Rettegtem végig. Sajnos nem alaptalanul, mert a 18. héten előjött ugyanaz a probléma, és azonnal a műtőben kötöttem ki. Ezzel, és összesen 6 hónap fekvéssel, sok-sok progeszteronnal és visszatartó infúziókkal végül sikerült Őt megmenteni nekünk.
2019. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolso!

Megkerdezhetem, hogy mi volt az ami miatt a masik baba elment a 20.heten?

2019. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nehezen... azt hittem sose jutunk el a 12 hetes uh-ig, egy örökkévalóságnak tűnt. De akkor is csak egy kis időre nyugodtam meg, igazán akkor lett jobb, mikor éreztem őket mozogni. Az első terhességem lett missed ab, azóta van egy 3,5 éves kislányom, és egy 10 napos kisfiam, szerencsére nem ismétlődött többé.
2019. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2011-ben volt egy baba vesztésem a 35. Hétben jártunk már.. Rá egy évre terhes lettem.. Mindig azt mondogattam hogy kétszer ez nem fordulhat elő. Azt mondtam most nem lesz baj.. Így hordtam ki a terhességem és született meg a kislányom aki már 6 éves.. Most a 23. Hétben járok. Vele is csak arra gondolok hogy minden rendben lesz..
2019. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is nagyon remélem, hogy rendben lesz, próbálok nem gondolni rá.
2019. jan. 14. 13:07
 8/13 anonim ***** válasza:
#4 Méhnyak elégtelenség volt az oka.
2019. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, azóta hogy vagy?

Én is hasonló helyzetben vagyok, 2 missed abban között egy problémamentes terhesség, aztán egy kémiai. Most megint terhes vagyok, de félek örülni...

2019. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*missed ab
2019. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!