Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik voltak a terhesség jelei...

Mik voltak a terhesség jelei nálatok, MIELŐTT a teszt pozitív lett? Mi volt másmilyen, vagy furcsa? (Köszönöm, de most olyanok ne írjanak, akik nem tapasztaltak semmit)

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 21:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
72%
Orrvérzés! Ne úgy gondold, hogy ömlött, hanem csak fújásnál picit véres volt a pzs! Az 1.babánál is ugyanez volt, de az heteken keresztül! Most a 2.nál egyből gondoltam, hogy..... 😀
2019. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Aznna89 ***** válasza:
64%

1 Fèmes íz a szàmban ès fàjt a gyomrom.(6hetes)

2. Megvàltozott a mellbimbóm szine ès iszonyat fàradèkony voltam.(4 hetes)

2019. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
64%
Derekam fájt, fáradékonyabb voltam, és a mellkasomba éreztem szúró fájdalmat.
2019. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 piroska és a farkas ***** válasza:
50%
Nekem a hasam puffadt nagyon. Elmentem hasi uh- ra, azt mondtàk, semmit nem làtnak annyi gàz van 😀, de menjek nőgyógyàszhoz, mert szinte biztos, h pcos- om van. El is mentem , hàt nem pcos- om volt, hanem magzatkàm.
2019. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
50%
Szia, minden ok nélkül ideges voltam, hirtelen haragú lettem, minden idegesített. A második terhességemről még nem is tudtam, de jött ez az ingerültség - érzés, türelmetlen voltam :( nagyon rossz volt, de akkor sejtettem, hogy terhes vagyok.
2019. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
50%
2 honapja elmaradt verzes. Neha elofordult h 1-1 alkalommal kimaradt, de a 2 mar gyanus volt. Nagyon fajo, feszulo mell, szemmel lathatoan nagyobbak is voltak. Mindjart megjon erzes egyfolytaban, ez kitartott az egesz elso trimeszterben.
2019. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
50%
Egy héttel nem várt előtt: Gyengén görcsölő alhas, fájó derék, bő vizes folyás, rengeteget alvás viszont a szokásos cicifájás és duzzadás nem volt, csak a bimbó lett nagyobb - ebből gondoltam hogy lehet valami. + teszt óta sírás, sok pisilés, még több sírás és tegnap óta cicifájás egy kis sírással.
2019. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
50%

#27 most pont ilyen tüneteim vannak!

2 hónapja volt egy vetélésem (nem kellett műszeres bef).

Az első terhességemet semmi tünet nem előzte meg. Pont olyan volt mint üensi előtt. El is könyveltem h megint nem sikerült. De elmaradt a mensim, így már aznap teszteltem du egy erős pozit 😊

A másodiknál most borzasztóan puffadtam, a mellbimbómmal üveget lehetett volna vágni, és nagyon fáradt voltam (mindentől) Sajnos őt elvesztettük 6+3 naposan. El is mltak a "tüneteim" egyből

2019. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek az eddigi válaszait. Nagyon érdekesek! Mi már régóta próbálkozunk, elvileg egészségesek vagyunk. Most először van, hogy szinte az ovuláció óta majdhogynem folyamatosan kicsit görcsöl az alhasam, nem nagyon zavaró, de ez a mindjárt megjön-érzés. Ezen kívül sokszor kell szaladnom pisilni, tényleg úgy rámjön egyik pillanatról a másikra, hogy rohannom kell, mintha fel lennék fázva (de nem vagyok). Még messze vagyok attól, hogy tesztelni tudjak, de kíváncsi voltam, esetleg jelenthetik-e ezek a szokatlan tünetek azt, hogy sikerült végre. Még várom a válaszokat, azért is emeltem ki a kérdést, mert nagyon érdekeseket és sokféléket írtok. Bárhol olvasgattam eddig, mindenki csak a sokadik hét után beszélt tünetekről, közben ezek szerint sok tünet lehetséges már a legelején is.
2019. jan. 19. 19:28
 30/35 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a derekam fájt pokolian, de akkor még nem gyanakodtam, mert abban az időszakban nagyon sokat dolgoztam és nekem főleg pakolós-hajolgatós munkám van.

Ami inkább feltűnőbb volt az az, hogy a 2 kutyám hirtelen elkezdett rám tapadni. Egyébként is mindig a közelemben vannak, de ennyi ölbe buksit, bújást, követést amit azóta rendeznek mióta terhes vagyok.... És azóta a rokon, egyébként egygazdás kutyája is bújik hozzám mikor találkozunk, meg a székem alatt alszik a konyhában.

Tudom, hogy ez a kutyás dolog nem igazán tünet, de nekem minden másnál jobban szembetűnőbb volt, mert minden másra ráfogtam, hogy azért van, mert megfog jönni.

2019. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!