Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik voltak a terhesség jelei...

Mik voltak a terhesség jelei nálatok, MIELŐTT a teszt pozitív lett? Mi volt másmilyen, vagy furcsa? (Köszönöm, de most olyanok ne írjanak, akik nem tapasztaltak semmit)

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 21:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Máshogy éreztem a szagokat, sokkal erősebben, de kicsit mások is voltak a szokott szagok. Aztán a mellem duzzadt, érzékeny lett.
2019. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Hanyinger a 2.babanal kb 6.dpon. Elsonel semmi.
2019. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
50%
Nekem minden ugyan olyan volt mint mensi elött csak az tünt fel hogy nem jön meg pedig mindennap biztos voltam benne hogy na most tuti megjön.. aztán hirtelen már 1 hét késésnél tartottam de még mindig ugy voltam vele hogy nem tesztelek, én a mensim elött mindig faltam talán most az volt a fura hogy étvágytalan voltam,nem kivántam semmit,
2019. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Peteérés után 1 héttel iszonyat hanyinger,pulzus az égben és borzasztó hasfájás...ilyen lökésszerűen egyik pillanatról a masikra

Azt hittem beteg leszek..

2019. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mensi előtt egy héttel:hányingerem volt, és elbőgtem magam a Miami helyszínelőkön, itt már gyanítottam, hogy baba van a dologban 👶aki most 6 hónapos.
2021. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!