Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok a 10 kiló hízás 20 hetesen...

Sok a 10 kiló hízás 20 hetesen ikrekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Most vagyok 20 hetes ikerterhes és eddig 10 kilót híztam. Sajnos nagyon hamar és sokat keményedek, ezért az orvos fekvést, pihenést ajánlott. Próbálok mozogni, amennyi éppen megy egy nap, enni ugyanannyit, vagy éppen kevesebbet eszek, mint a terhesség előtt. 171 cm magas vagyok és 78-ról indultam, 38-as ruhamérettel. A nyári ruháim, nadrágok a hasamat illetve a mellemet kivétel, jók lennének rám. A pocimon kívül máshol nem igazán észrevehető, hogy híztam vagy hogy terhes lennék. Hova ment a 10 kiló? Segítsetek, sok ez ennyi idősen? Másoknak hogyan volt ez? Illetve a végére mennyit hízott ikrekkel? Sikerült leadni? Tapasztalatok? Köszönöm szépen előre is, szép napot! :)



2019. jan. 17. 09:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ikrekkel 35 kg-mot híztam. 50 kg-mal indultam, 37. hét végén születtek. 3100 gramm volt mindkét baba. 3 hetesek voltak, mikor bálba mentünk, s akkor már 55 kg voltam (erre pontosan emlékszem). Aztán visszamentem 50 kg körülre fél éves korukra. Mindez pont 20 éve, soha senki nem foglalkozott azzal, hogy mennyit híztam. Most közel az 50 évemhez vagyok 58-60 kiló általában (4 terhesség után).
2019. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetőlegnem lenne olyan nagyon sok , de mivel eleve 20 kilogram feleslegg kezdted a terhességet, így rengeteg.

Ha még 20 kg-ot hízol akkor 50-et kell majd leadnod? Erre is kell gondolni.

2019. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 15hét 5napos ikres kismami vagyok. Jelenleg 2,5kg plusznál tartok. Az első babámmal (egyedül lakott a pociban) 20kg-t híztam. Azt mondta a dokim, most eszembe se jusson, mert az összes gondot a túlsúly fogja előhozni: terhességi cukor, magas vérnyomás, toxémia.. Persze ezek túlsúly nélkül is előjöhetnek, de ilyenkor nagyobb rá az esély! Azt mondta, 10, max 13 kg legyen a végére... Most nehéz volt Húsvétkor visszafogni magam, de mindent az egészséges babákért :)
2019. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!