Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen NEM jellegzetes előjele...

Milyen NEM jellegzetes előjelei voltak annak, hogy pár napon belül szülni fogsz? 😊

Figyelt kérdés
Most itt nem olyasmire gondolok, hogy magzatvíz elfolyás meg fájások, ...hanem például sűrű nagywczés, fészekrakó ösztön, ingerlékenység vagy hasonlók. 😊
2019. jan. 18. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem semmi. Este volt 3-4 jósló fájás, előtte soha nem volt. Aztán hajnalban indult a szülés. Ennyi előjel volt. Szülés előtti nap szülinapozni voltunk még viccelődtünk is hogy milyen jól vagyok még mindig. 39+5re szültem.
2019. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy sírós típus, de előtte való napon elpityeregtem magam valami apróságon. /Másnap fájások+ szülés! :)/
2019. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem totál semmi :( én is olvastam valahol hogy pl sűrű nagywczés volt akinél jelezte, na hát az nekem több héttel szülés előtt volt, aztán semmi. Este lefekudtunk aludni mint általában, és egyszer csak egy pukkanas hang volt, majd feszules, és folyt a magzatviz. Tényleg semmi nem volt előtte még joslo fájás sem. Fajasok is ezután indultak csak be.
2019. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Mit jelent az a fészekrakó ösztön?


A nyúlam épp fészket épít, tépi a szőrt magáról, de el nem tudom képzelni hogy nőknél szülés előtt mi az a fészekrakó ösztön?!

2019. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én aznap reggel úgy ébredtem h atrendezem a lakast

:) egész nap tettünk vettünk, este 6korul éreztem h fajdogal a hasam, gondoltam csak sok volt neki a nap. Hát nem mert 15perces fajasokkal kezdődött, 10..5..es indultunk 4korul ertunk be a kórházba és fel 8ra lett meg a kisfiam. :)

2019. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én előző nap végre nagyon nyugodt lettem, pedig addig folyton szorongtam mindenen.
2019. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én az utolsó kb. 1 hétben már csak csöndre vágytam, még filmet nézni sem volt kedvem.

Aztán szülés előtti este kipattantam az ágyból, hogy még mindenképp el kell mosogatnom, nem várhat holnapig. Utána neki akartam állni vasalni, majd eszembe jutott, hogy lehet azért jött rám a fészekrakás, mert szülni fogok, ezért jobb lenne, ha este 10-kor aludni mennék, nem vasalni. Jól tettem, mert reggel fél hatkor arra ébredtem, hogy folyik a magzatvizem.

2019. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem szules elotti nap egesz nap hasmenesem volt. Onnan mar tudtam h hamarosan ebbol szules. Igy is lett, masnap hajnalban elkezdett folyni a magzatviz 🙂
2019. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Előtte mindenem pörögtem és előző este délutánra ilyeb végtelen nyugalom szállt meg


Hajnalban elindult a lányom 1/2 1-kor már a kezemben fogtam

2019. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Előző este nagyon rossz kedvem volt. Úgy éreztem, hogy sose szülök már meg, tuti befektetnek jövőheten, mert akkorra voltam kiírva. Hajnalba elkezdődtek a fájások és egy nap múlva hajnalban szültem.
2019. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!