Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen NEM jellegzetes előjele...

Milyen NEM jellegzetes előjelei voltak annak, hogy pár napon belül szülni fogsz? 😊

Figyelt kérdés
Most itt nem olyasmire gondolok, hogy magzatvíz elfolyás meg fájások, ...hanem például sűrű nagywczés, fészekrakó ösztön, ingerlékenység vagy hasonlók. 😊
2019. jan. 18. 11:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Föztem egy kétfogásos ebédet, és sütöttem egy szülinapi tortát. Este elfolyt a magzatvizem :)
2019. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én előtte nap szédültem, zavartak a fények. Nem tudom olyan furán éreztem magam. Olyan ájulásos érzésem volt. Szarul voltam.
2019. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt irtó ritka lett a szemöldököm, és szülés előtt pár nappal újra sűrű lett.
2019. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
3 nappal szülés előtt eluralkodott rajtam a morcoskodás. Semmihez nem volt kedvem, nem akartam szólni senkihez és azt sem akartam hogy bárki hozzám szóljon. Pedig ennek abszolút az ellentéte vagyok mindig jó a kedvem. Aztán reggel fájásokra ébredtem délutánra meg lett a pici.
2019. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
4 nappal azelőtt h elfolyt a magzatvíz olyan szintű hascsikarásom volt, hasmenéssel együtt, h nem hazudok 2-3 órát ültem a wc n, szörnyű volt. Azt hittem a sok erőlködéstől még aznap megindul a szülés. Mire felépültem belőle ( utána még éreztem a gyomrom v 2 napig tuti) elfolyt a magzatvíz. Így visszagondolva valami öntisztulás lehetett, ami benn volt akkor minden kijött.
2019. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálam volt fészekrakó ösztön ügyeltem hogy minden rendben legyen mire itt az idő meg tudom furán hangzik de szinte éreztem a kis fejét a lábam közt tudtam ki akar bújni.
2019. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!