Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek menjek/ne menjek/m...

Szerintetek menjek/ne menjek/mikor menjek kórházba?

Figyelt kérdés

25 hetes terhes vagyok. Felújítjuk a második emeleti lakásunkat. Mindig igyekeztem kímélni magam, nem cipekedni, nem lépcsőzni, de tegnap meg ma olyan rosszul jött ki a szervezés és annyira nagy volt a fejetlenség, hogy be kellett állnom segíteni a kipakolással. Ez azt jelenti, hogy tegnap kb. 6-7x, meg ma délelőtt 5x másztam meg föl-le kisebb csomagokkal a lépcsőházat. Dél körül elkezdett tompán zsibogni a pocakom, azóta igazából fekszem. Időnként nagyon enyhén bele-beleszúr az alhasamba és a hüvelyem falába, egyáltalán nem fájdalmas, ezen kívül mintha folyamatosan érezném a méhemet és a derekamat. A babát is érzem ficánkolni. Reggel bevettem 2 magnerotot, délben ittam egy magnosolvot.

Eddig teljesen komplikációmentes volt a terhesség, de most azért nagyon aggódók. Nincs vérzés, nincs kóros folyás, nincs semmi ezen a zsibogós-néha nyilallós érzésen kívül.

Szerintetek menjek be a kórházba? Vagy felesleges, pihenjek? Első baba lesz, fogalmam nincs mit szabad és mit nem szabad érezni! Mi ilyenkor a teendő? Csak sétáljak be a területileg illetékes kórház nőgyógyászatára, hogy legyenek szívesek megvizsgálni? A védőnőmet hívtam, nem vette fel.


Köszönöm a segítséget!


2019. jan. 18. 16:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem mennék be, de most vedd komolyan a pihenést. Illetve ha pihenés ellenére rosszabb lenne, akkor inkább nézzenek rá, de jó eséllyel el is múlik.
2019. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!