Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és tegnap...

Terhes vagyok és tegnap véreztem. Pihenni kell és nem tudom, hogy ebbe mi fér bele?

Figyelt kérdés
Mármint van egy kutyánk,le kell vinnem,vagy mondjuk mosogatni lehet?Párom szinte egész nap dolgozik,holnap megyek a saját dokimhoz,de addig tudnátok írni akinek vérzés miatt kellett feküdnie?
2019. jan. 21. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Wc-re és fürödni felkellhetsz.
2019. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Huuu!🙄Köszi.
2019. jan. 21. 10:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az előzékenyeket, hany hetes vagy, mi a vérzés oka stb. Én 14 hetesen véreztem, egyik méhlepény közel volt a mehszajhoz. Egy hétig kórházban voltam, csak zuhanyozni, wc-zni kelhettem fel. Aztán egy hónapig itthon volt fekvés, de 2 hét után már egy gyors mosogatás belefért, addig az sem. Egy hónap után már könnyű házimunkát végezhettem es rövid sétákat engedélyeztek. De minden eset más. Volt a kórházaban olyan anyuka, aki 2 hónapig még mosakodni se kelhetett fel.
2019. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Séta semmiképp. Feküdj amennyit csak tudsz. A kutyus ki fogja birni séta nélkül egy darabig.
2019. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Volt már két vetélésem,most 7 hetes vagyok.Tegnap minden előzmény nélkül vérezni kezdtem.Gyorsan bementünk az ügyeletre,ott azt mondták nincs baj a babával,és nem tudják miért vérzek.Annyira megörültdm,hogy nem vetélés,hogy el is felejtettem megkérdezni,hogy ez reggeltől estig tart e.Holnapra van időpontom a saját orvosomhoz,őt majd megkérdezem,hogy mégis mit lehet mit nem,mert pl.sajnos a kutyával is sétálnom kell.
2019. jan. 21. 10:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon fontos a kutya, de muszáj lesz kihagynod a sétát! Próbálj keresni valakit, aki viszi helyetted. Most a babad ra kell koncentrálnod főleg két vetélés után.


Hívd fel szerintem a saját orvosod most és kérd ki a tanácsát

2019. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. jan. 21. 11:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt verzesem 6 hetesen, 8 hetesen es 12 hetesen is, de itelt az orvosom agynyugalomra. Annyit mondott h pihenjek sokat es ne eroltessem magam. Mikor kiderult h a placenta a mehszajohoz kozel van akkor is annyit mondtott h nagyon kimelo eletmod, semmi szex, de nem kell 0-24ben fekudnom. Nem is lett semmi baj.
2019. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*de NEM itelt:) a lenyeget irtam rosszul😂
2019. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is hét hetesen vereztem, akkor nem tudtak mi a baj, utólag kiderült h a méhlepény tapadt rossz helyen. Én akkor nem feküdtem csak pihentem amennyit tudtam. Nem lett baj.
2019. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!