Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt - halvány...

Terhességi teszt - halvány pozitív vagy száradási ("szellem") csík? Vagy csak odaképzelem?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap készült a teszt, 1 nap késés után.

Kép: [link]


2019. jan. 21. 14:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Sajnos ez negativ:( esetleg ismerteld meg par nappal kesobb, az a tuti, mert ha ez pozitiv lenne akkor 2-3 nappal kesobb mar erosen latszodna. De sztem is negativ.
2019. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Mindenképp megismétlem, ha továbbra sem jön meg. Napok óta hányingerem van, akkor valószínű nem baba az oka.
2019. jan. 21. 20:11
 13/25 anonim ***** válasza:
Ez one step? Az nem csoda ha ilyen. Vegyél egy rendes tesztet.
2019. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Negativ
2019. jan. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Movo Romed teszt
2019. jan. 22. 08:51
 16/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, majd írd le végül mi lett! Drukkolok! :)

#2

2019. jan. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Kedves #2 válaszadó!

Köszönöm, aranyos vagy. Azóta sem jött meg, a hányingerem hullámokban jelentkezik. Tegnap vettem egy 10-es tesztet (Amazon), amit ma reggel megcsináltam, 3 perc után kijött egy hasonlóan halvány csík, mint legutóbb. Talán picit erősebb, de nem győzött meg...


[link]

2019. jan. 23. 11:22
 18/25 anonim ***** válasza:
Ne gyilkold magad, sétálj el a dmbe vegyél egy predictor earlyt. Az egs nagyon jó teszt.
2019. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Basszus velem van a baj?? En ezen se latom a masodik csikot. Viszont mar erosodnie kellett volna, mivel a hcg ugye folyamatosan no. Lehet h csak a kepen nem jon at annyira, de en max azt tudom elkepzelni, h kemiai terhesseg volt. Azert szoritok neked. Egyebkent probalj meg legkozelebb pl egy clearblue tesztet az meg azt is kiirja kb hany hetes vagy.
2019. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
A Clearblue a kisfiamnál nem mutatta a terhességet, de egy olcsó (Movo Romed) igen, úgyhogy nem bízok benne, ahhoz meg elég drága. X-epilt vettem a Rossmannban, azok is hasonló halványak lettek, mint az első amit feltettem (Movo Romed). Meg ma ez a kazettás Amazon. Hát... várok 1 hetet. Aztán meglátom. Amúgy igen, elég rossz, mert élőben jobban látszik a csík, mint fényképen, nem úgy adja vissza.
2019. jan. 23. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!