Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdek beteg lenni, az orrom...

Kezdek beteg lenni, az orrom nagyon dugul. Melyik orrcseppet lehet használni?

Figyelt kérdés
Van olyan orrspray,orrcsepp amit terhesség alatt használható?a tengervizesen kívül, mert hogy az semmit nem ér.9hetes vagyok
2019. jan. 24. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs ilyen orrspray. A nőgyógyászom se ajánlott egyet sem :(
2019. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ez csodás..😔 Akkor fulladjak meg?Mert konkretan nem kapok levegőt 😔
2019. jan. 24. 19:44
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Én sem tudok, talán a kamforos nozi vagy mi a fene a neve, de lehet hogy azt sem szabad. Fül orr gégésszel beszélj.
2019. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se ajánlották. Pollenallergiám van. Antihisztamint se szedhettem, csodás volt.
2019. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Van otthon nózi,múltkor direkt hozattam a párommal,hogy legyen itthon,azt tuti lehet.Erre rá van írva hogy tilos...pedig azt csak belélegzed..😕

En ezt nem hiszem el amúgy,hihetetlen..terhesen az ember "haljon" meg ha beteg,meg szenvedjen,azért mert semmit nem szedhet,még egy nyamvadt orrsprayt se 😔😓

2019. jan. 24. 20:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Rhinospray plus. A dokim mondta, foglalkozik többek közt azzal, hogy milyen hatással vannak a gyógyszerek a terhességre, kutatásokban is részt vett ezen a területen, szóval eléggé ért hozzá :)
2019. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mikor sz első gyermekemmel voltam terhes 1hetig nem aludtam, nem kaptam levegőt, azt hittem kikohogom a gyereket. Beragtam és vettem egy otrivint. Vagy jár nem tudom melyiket. Befujtam napi 2x kB és tudtam aludni. Sztem károsabb a nrm alvás mint két puffantas az orrba.
2019. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Holnap bemegyek egy gyógyszertárba és megkérdezem ezeket,köszönöm.Az a baj,hogy pánikbeteg vagyok,szerencsére egy éve már tünetmentes,viszont nagyon félek hogy így hogy nem kapok levegőt előjön, mert bepánikolok. Egyszerűen nemtudok úgy az orromon levegőt venni,mintha az a levegő nem lenne elég, csak ha az orromon is tudok,es ezért kezdek pánikolni.Na nem biztos hogy értitek, de egy pánikos tuti érti mit beszélek össze vissza..🙂
2019. jan. 24. 22:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Esetleg sos vizet szivj fel az orrodba. Tudom, nagyon rossz, de kitisztit es fertotlenit.
2019. jan. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én az egész terhesség alatt "tátottszájú" vagyok. Csak éjszakánként, nem is olyan vészes mint egy nátha, de nekem is csak a tengervizeset javasolta az orvos.
2019. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!