Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor fordult be a babája?

Kinek mikor fordult be a babája?

Figyelt kérdés
30+2napos terhes vagyok, de még mindig faros(24.héttől)..kicsit elszomorodtam 😯fiam ilyenkor már fejvégű volt rég... rettegek a császártól, szóval szívesen olvasnék jó tapasztalatokat...hogy még nagyeséllyel megfordul
2019. jan. 24. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
23. héten
2019. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18 hetesen már mindkettő fejvégű volt. Viszont még akár vajúdás közben is foroghat, egyik ismerősömnek 5 perces fájásoknál fordult be. 😊
2019. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A 34. het elott teljesen mindegy, utana is befordulhat meg, csak nyilvan egyre csokken az esely erre - elso babakent. A masodik baba akar a szules napjan is befordulhat.
2019. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

38 hetesen fordult meg farosból fejvègűbe...De nem illeszkedett akkor még be,kicsit jobb oldalt de lent volt a feje mindenesetre mèg 38+4en...most nem tudom mi a helyzet

Még simán befordulhat a te babàd is😊

40+0hkm😊

2019. jan. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

35-36 hetes terhessegi korig nincs okod aggodni picit sem, mert meg siman befordulhat. Sot, utana is, csak valamivel kisebb az esely ra.

Nekem a ket nagyobb gyerek 28 het utan vegig fejvegu volt.

A legkisebb is egy ideig, majd atfordult, harantfekvesben volt sokaig, majd faros lett. 36 hetesen fejvegube fordult, epp akkor kellett mennem ellenorzesre, hogy befordult-e mar, megnyugodtam, hogy igen.

Majd 2 nappal kesobb ismet kifordult, harantban volt par napig, majd faros es 37 hetesen fejvegu. Igy is szuletett meg vegul egy hettel kesobb.

En inkabb amiatt izgultam mar akkor, hogy mi van, ha nagyon picike es azert tud ilyen jol forgolodni (bar minden egyes fordulas a 36. het utan ugy fajt, mintha tepnek ki a belso szerveimet). De ultrahangon jo meretu volt, en megis feltem.

Vegul tenyleg nem volt kicsi, megis volt helye forogni sokaig.

Akkor nekem azt mondtak, amit neked irtam, hogy 36. hetig nem kell fejvegunek lennie, addigra mar “illik”, de utana is befordulhat, az utolso pillanatig is. 30 hetes vagy, meg rengeteg ideje van.

2019. jan. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29. hét végén lett fejvégű, szerintem már nem fordul vissza, addig forgott, a 28. héten még faros volt. Viszont ismerősöm babája a 36. héten gondolt egyet, és fejvégűből farosba fordult, már úgy is maradt, szóval szerintem ezen felesleges aggódnod. Mellesleg én pont a természetes szüléstől félek, de hát itt nem mi döntünk. :D
2019. jan. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36. Héten fordult be a kislányom..
2019. jan. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem fordult be végül sajnos, de a doki mesélte, hogy az ő gyereke a 38' héten fordult be.
2019. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29hetes vagyok , kismano vagy faros vagy harántban fekszik állandóan , dokim azt mondta még simán befordulat ne aggódjak :)
2019. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30.héten még faros volt, a 33.heti UH-on már fejvégű.
2019. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!