Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen stressz miatt...

12 hetesen stressz miatt hasfajas, aggódjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Este eléggé kiakadtam egy hülyeség miatt. Teljesen beforgattam magam, sirdogaltam. Meg az elmúlt napok is elég stresszesen teltek. Mind tényleg hülyeség miatt, felfujtam dolgokat. Viszont ma arra keltem, hogy eléggé fáj a hasam. Nem görcsöl hanem fájt. Azóta pihengetek. Olvastam, hogy a stressz okozhat vetélést. A folyamatos stressz, vagy az alkalmi is? Általában nyugodt életem van nagyjából, nem igazán szoktam idegeskedni, ennyire meg szerintem vagy 2 éve voltam ideges. 11 hét 6 napos kismami vagyok
2019. jan. 31. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
A stressz nem okoz vetélést, bárhol is olvastad ezt a baromságot.
2019. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ettől én is aggódom. Összevesztünk a főnökömmel, sírásig hatoló, ordibálós, hazamenős vita volt. Mennyire ártalmas? Okozhat vetélést? 5 hetes km
2020. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarlak ijesztgetni, de én miután kiirtam a kérdést pár nap múlva bevéreztem. Nem tudom a stressz vagy mi miatt, de egy nagy hematoma volt a baba felett. Ami sajnos ki is vérzett, nekem végig vigyázni kellett, de csak az első 2 hónapban, vagyis 18 hétig feküdtem. Szépen felszívódott. Szedj magnéziumot, ne idegeskedj. Már lassan 11 hónapos a kisfiam. Minden rendben lesz!
2020. júl. 8. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!