Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért görcsöl a hasam? Ugye...

Miért görcsöl a hasam? Ugye nem bélcsavarodás?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy sajnos gondjaim vannak a wc-re menéssel. Általában minden másnap megyek és normálisan néz ki úgy ahogy kell de mostanában van hogy egy nappal sajnos tovább tart és ez maga a szenvedés.

Minden házi praktikát be kell vetnem ahhoz,hogy ki tudjon jönni a széklet és szerencsére ez be szokott válni de sajnos ez visszatér gondolom a helytelen táplálkozás és a stresszes életmódon miatt. (Mindkettőn próbálok javítani több-kevesebb sikerrel)

És akkor most elérkeztünk a mai naphoz. Egész nyugodt voltam már lefekvéshez készültem,de ekkor eszembe jutott hogy se ma, se tegnap nem voltam wc-én csak tegnapelőtt. És ezért hogy megsiettessem a dolgot gyorsan lehúztam egy fél üveg rostos üdítőt és gyorsan befaltam egy szendvicset.

Utána hányingerem lett és levegőt is alig kaptam de ez szerencsére hamar elmúlt. Sajnos nem tudtam menni wc-re ezért lefeküdtem aludni és már készültem az alvásra mikor görcsölni kezdett a hasam. Ekkor nekem két dolog jutott az eszembe:

1. az üdítő és a szendvics hatása

2. bélcsavarodás mivel már megint napok óta nem mentem.

Mondjátok szerintetek lehet ez a görcs a hirtelen étkezéstől?

Remélem,hogy igen mert egy ilyen bélcsavarodás elég ijesztő lenne.

És ha bélcsavarodásom lenne az ugye nagyon fájna? Annyira hogy most írni se tudnék erre az oldalra? Kérlek mondjátok el a véleményeteket a dologról! Nekem ez fontos lenne. Lehet hogy csak túlaggódom a dolgot feleslegesen de akkor is jobb félni,mint megijedni. És egy pár hasznos válasz úgy meg tudna nyugtatni engem szóval köszönöm mindenkinek aki elolvassa a kérdésemet és értelmes választ ad rá!



2018. nov. 14. 22:27
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:

Vegyél a gyógyszertárban glicerines végbélkúpot, ami hashajtó. Én azt használom és tökjó. Ha több napig nincs székleted, 2-t is föltehetsz és akkor tutira lesz, olyan jól fellazítja.

Nem hiszem, h bélcsavarodás lenne amúgy.

2018. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez lenne a bajod. Mint írtad nem jól eszel és stresszes vagy ez már elég ok arra hogy ritkábban menj wc-re. Van hogy én sem megyek napokig még is élek és akkor hopp a 4. napon mennem kell. Sosem paráztam rá majd megyek akkor amikor. Anyám egy ideje nagyon stresszes válás miatt van hogy egy hétig sem megy wc-re de nincs ilyes fajta baja. Neked sincs ne pánikolj.
2018. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!