Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyújtott a petezsákom nagyon....

Nyújtott a petezsákom nagyon. Volt valakinek hasonló? Kép lentebb.

Figyelt kérdés
A doki nem mondott semmit, csak ráírta a leletre, hogy nyújtott petezsák, nekem semmit sem említett, de ránézésre látom, hogy nyújtott..22mm×6mm. 6+2 hetes vagyok. Egy hét múlva kell visszamennem, remélem rendben lesz, addódom eléggé.
2019. febr. 3. 11:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2019. febr. 3. 11:52
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon nyújtottnak néz ki. 😞
2019. febr. 3. 11:54
 3/16 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok neked,de azt látom,h. tényleg nyújtott,nem láttam még ilyet (3 terhesség). Embriót látott?
2019. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen 2mm az embrió. A doki semmit sem említett a petezsákkal kapcs. Szerinte minden ok, és bízzunk a legjobbakban, remélem, hogy kikupálódik egy hét alatt...
2019. febr. 3. 12:06
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt már régebben is egy ilyen kérdés, sajnos nem találom, de emlékszem, hogy sokára ugyan, de fölvette az embrió a rendes formát és nem is lett később gond.

Remélem veletek is minden rendben lesz.

2019. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pont most olvastam azt a kérdést, megtaláltam. Egy kis lelket öntött belém, mert sok a hasonlóság. Köszönöm a jó kívánságot. 🙂
2019. febr. 3. 12:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

4 gyerekemből 2-nek nyújtott petezsakja volt. Egyiknél sem volt ebből probléma. Az orvosom azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, mert egyrészt eleve egy 3d-s petezsakot uh-znak es egy irányból ilyen az alakja, más szögből kerek lenne. Másrészt a széle a lényeg, ha az nem szaggatott, akkor nincs gond. Az első gyereknek banán alakú volt, köszöni jól van, 39 hétig bent időzött. Második terhességnél 3 baba közül egynek volt csepp alakú, de ott se lett gond. Ők előbb jöttek, de nem csoda három babánál.

Ne izgulj!

2019. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bizonyos szögből az összes így néz ki szinte. .
2019. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok a sok babához. Nyugodt maradok, a stresszel csak ártok. Kivárom a következő ultrahangot, és bízom a legjobbakban.
2019. febr. 3. 13:18
 10/16 A kérdező kommentje:
Legközelebb a régi dokimhoz megyek, neki újabb az ultrahang gépe, remélem ő majd többet tud mondani, na meg bizakodom, hogy egy kicsit szélesebb lesz addigra. Köszönöm a válaszokat.
2019. febr. 3. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!