Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt gyulladás...

Terhesség alatt gyulladás köldök pc miatt?

Figyelt kérdés
Most vagyok 27hetes mar kivettem a terhesseg elején a koldog pc-t kb 7-9. hét kozott,viszont egy ideje eszrevettem hogy a szúrás alatt van egy pirosas folt. Gyulladás lenne? A dokimhoz most egy ideig nem kell mennem, esetleg borgyogyaszhoz kell ilyen esetben menni? Tapasztalata van valakinek?

2019. febr. 3. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem összegyűlt benne vmi lerakódás (tusfürdő,krém,ilyesmi). Én is voltam így. Én óvatosan beraktam a piercinget,az kitolta a lerakódást,aztán kivettem és lekezeltem gyógyszertári alkohollal. De ha az nincs,megteszi az arcszesz vagy vmi parfüm.
2019. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem nem benne van valami hanem a lyukasztás mellett piros?!

Nekem a bőröm egyedül ott repedt meg ahol a piercing volt, lehet hogy nálad is ez a helyzet. Sajnos nem tudsz vele mit csinálni, esetleg valamilyen ápoló krémmel kenegetni

2019. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam én is amit a kettes írt. Nekem a vakbélműtéti hegemnél lett csúnya.
2019. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi,benéztem vmit a kérdésnél. Ha alatta piros,akkor az lehet a gond,amit a két másik válaszoló írt.
2019. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem begyulladt a köldök pc terhesség alatt. Majdnem benőtt a lyuk, amikor pár napra kivettem, aztán utána makacs gyulladás lett tőle. Végül Octeniseptet vettem, azzal kezelgettem, nagyjából 3 nap alatt rendbejött és azóta sincs vele semmi gond. Én meg azóta imádom az Octeniseptet :D
2019. febr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :) bio-oil ápoló olajjal kenegetem a pocakomat mar legalabb 3-4 honapja, ez nem nagyon segít ezen a folton:( körömvirág kremre gondoltam még hogy az hatha ..:) esetleg volt olyan akinek terhesség után ez elmúlt?
2019. febr. 9. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség alatt beforrt a lyuk. És sehol máshol nem volt rajtam vörös terhes csík csak a köldökpiercing helyén. Hiába kentem akármivel, ez meg is maradt.
2019. febr. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ohh..ez szomoru hír :/
2019. febr. 13. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!