Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes terhes vagyok és a...

13hetes terhes vagyok és a férjemmel nagyon rossz a kapcsolatunk, elhatároztam hogy nem érdekel és nem idegeskedek de mégis hatása alatt vagyok az idegesen hordott terheség mennyit árthat a babának?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Hát használni nem használ, az biztos. A barátnőm is ilyen helyzetben volt, de szerencsére egy édes egészséges fia született. Próbáljátok megbeszélni, mindenkinek az lenne a legjobb. Üljetek le, és mindenki mondja el hogy mi a gondja a másikkal, és min kellene változtatni. Az a helyzet hogy úgysem tudod idegeskedés nélkül kezelni a helyzetet. Hatással lesz rád, akár akarod akár nem.
2008. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megoldást kell találnod, mert a terhesség alatti idegeskedés nem hasznos az tuti, aztán gond lesz a szoptatással is, és ha hosszútávon fennmarad a rossz kapcsolat, akkor a gyermek egész gyermekkorára ártalmasan hat az egész dolog. Próbálj valahogy beszélni vele, hogy kicsit jobb legyen a helyzet, hamár jön a baba, mert azt a kicsit mindkettőtöknek szeretettel kellene várni és szeretetben felnevelni!

Sok sikert kívánok hozzá, nyugalmat és egyetértést!

2008. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ártani nem árt, de a kicsi érzékeli, hogy feszült, ideges vagy.

A későbbiekben viszont emiatt többet keményedhetsz majd, ami nem jó dolog, akár koraszüléshez is vezethet.

2008. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szegény, remélem probléma menntes lesz a terhességed.
2008. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!