Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz a kapcsolatunk? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

...a barátommal már 7.hónapja járunk.

sose volt tökéletes,volt már olyan hogy szakítottunk is... de annyira szeretjük egymást,hogy nem tudunk véglegesen szakítani... persze voltak nagy összeveszéseink,de senki se tökéletes. tudom hogy...nem fog nekem kedveskedni csak úgy,és ha elhagyom az ő hibája miatt,vagy akármi miatt akkor se fog küzdeni értem...neki nem szoktam hiányozni,de állitólag nagyon szerelmes ettől függetlenül belém...nem mindig kíván,és nem akar sokszor beszélni velem. amikor bajom van vele,sose merem megmondani neki mivel ha megmondom szakít velem.. ő ilyen... de még is...annyira szeretem őt. és tudja h mindent megbocsájtok neki... de most elegem van. azt szeretném hogy jobban becsüljön,és akarjon engem...

neki egy héten 2-3tali sok... én mindennap vele lennék.. ha akarná...

szomorú vagyok.:/

( történtek már nagyon durva dolgok is.)

segítsetek!

Kösziii.

17/L


2010. szept. 10. 19:49
1 2
 1/12 Leila3 ***** válasza:
100%
A leírtak alapján te sokkal-sokkal többet fektetsz ebbe a kapcsolatba. Megértem,hogy szereted,de ő ezt nem nagyon viszonozza szerintem. Mi az hogy heti 2-3 tali neki már sok?? Hidd el a fiúk is annyit szeretnek lenni a barátnöjükkel,amennyit csak tudnak! Ha szeret,akkor nincs olyan,hogy ez már sok! Hisz pont azért szeret,mert minden percét legszívesebben veled töltené,de ez a ti esetekben nincs így,ami nagyon elgondolkoztató! Meg mi az,hogy szakít veled,ha gondod van a viselkedésével? Ebből is látszik,hogy simán eldobna téged. A többi durva dologra meg rá sem kérdezek inkább, de hát a választás a tiéd.
2010. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

tudom..talán én rontottam el... hogy mindent megengedtem,mindent megbocsájtottam és mindent eltűrtem...:/

nem?:/

2010. szept. 10. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim ugyan ilyen volt. Nálunk a durva dolgok között volt majdnem megcsalás (nem rajta múlott a majdnem) és pofon. Én pár hónappal ezelőttig azt hittem, én rontom el, hogy túl sokat lógok rajta. Utána jött egy vadidegen fiú, aki barátként többet foglalkozott velem, mint exem. Mostmár két hete nem vagyunk egy pár, egy ideje már gondolkoztam én is a szakításon.


Ki kell hogy ábrándítsalak. Soha nem fog jobban becsülni, sem pedig veled lenni. Néha meg fogja játszani magát, és amikor elhatározod, hogy elhagyod, akkor lesz pár napig kedves. De soha nem fog megváltozni. Én 4 évig próbálkoztam, és végül közös megállapodással lett vége. Most azzal a csajjal flörtölget, akivel meg akart csalni. Ha neki ez kell...

2010. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen sajnos,ezért mi lessz később pl 10-év múlva ?
2010. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Milyen kapcsolat az, ahol a problémákat nem lehet megbeszélni, mert egyből szakítás a vége? A srác fél vállról vesz téged, éppen azért mert te annyira odavagy érte. Ne bocsáss meg neki szemtelen dolgokat, állj ki magadért, ne mondd neki állandóan, hogy hiányzik, ne keresd folyton. Kicsit érezze mellőzve magát, ez az út vezet oda, hogy jobban becsüljön.

Sok sikert! És ne feledd, sok hal van még a tengerben! ;)

2010. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem becsül, ha mindent lenyelsz és mindig te könyörögsz.
2010. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hmmm. Ismerős. Sajnos látszik, hogy csak te akarod ezt az egészet. Próbáld vele megbeszélni. Ha ez se megy, akkor ő nem érdemel meg Téged. Akkor jobb lenne őt vhogy elfelejteni. :/ Sok sikert!
2010. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne folytasd, semmi értelme. Csak te szenveded meg.
2010. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem ebből ez jön le, hogy ő nem szeret téged :S:( Csak jó neki, hogy van valakije... Azt hiszem, eljött az ideje a végleges szakításnak. Tudom, nagyon fog fájni, de tuti találsz majd valakit, akit imádni fogsz, és ő is meg ad neked mindent. :) ;)
2010. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi értelme tovább folytatnod vele ezt a kapcsolatot.Nekem is van egy ilyen lány barátom veled egy idős is, mintha csak ő írta volna a kérdést. Ő se bírja elhagyni a barátját akármilyen szemét is vele mert szereti, ha meg mégis szakít vele akkor a barátja mond neki pár kedves szót, hogy nem tud nélküle élni és a lány már elolvad, hogy olyan aranyos meg minden, de 2-3 napig megvannak aztán kezdődik az egész elölről. Már csak a megszokás tartja együtt őket.
2010. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!