Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Hogy kezeljem a stresszt a terhessègem alatt?

Nem a munka miatt van,a szeretett csalàd.Külföldön èlek, dolgozom, pènzt küldök haza de termèszetesen minden nap van valami újabb problèma!betegsèg, pènz, stb...a 14.hèten jàrok, volt màr kèt vetèlèsem, nem akarom h ezzel is törtènjen valami!Ti hogyan letettek úrrà a stresszen?fèlek h valami rossz törtènik.

Keress kérdéseket hasonló témában: stressz

febr. 11. 20:03  Privát üzenet  

A válasz

Fuggetlenedj a csaladtol kicsit. vagy oket fuggetlenitsd. nem te vagy a mindent megoldo!

Ezt tudatositsd magadban es kicsit legyel onzo, a babaert!

Pihenj, setalj, legyel sokat a szabadlevegon stb. ami neked segit stresszes helyzetben!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 11. 20:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Èn is ugyan ezt gondolom, anyagilag mèg csak csak megoldom a segítsèget de a pszichès rèszèt màr nem bírom..minden alkalommal bekemènyedik a hasam.Annyira vigyàzok erre a terhessègre,

# 2/3Időpont febr. 11. 21:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem dohànyzom (ami tudom alap)de elèg nehèz volt azt is leküzdeni, vigyàzok,könnyített munkät vègzek, nem sexelünk,stb...nem akarom h a stressz miatt valami törtènjen...

# 3/3Időpont febr. 11. 21:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Terhességem előtt is de főleg azóta székrekedéssel küzdök.5 napig nem voltam sajnos és kevés folyadékot is iszok. Két napja bélgörcsöm van, járkálni sem bírok. Tapasztalt már...
A utolsó menstruàció szerint ma lennèk pontosan 10 hetes. Ma voltam a dokimnàl aki viszont azt mondta h a terhessègem 9hetes ès 2 napos. Most akkor ez hogyan lehet? Az embrió 2,6cm.
Ikreket várok és nagyon sokat fáj a hasam.15 hét 3 napos vagyok. Lehetséges hogy már mozognak és én így érzem? (nem voltam még terhes, ez az első terhessegem.
Miért nem tudom átélni a terhességem?
A terhességem eleje óta vérzik az ínyem magyarul ömlik belőle a vér! . 😡 minden egyes fogmosáskor. Ez normális?
Terhességem miatt táppénzen vagyok, amiért a családom elítél. Hogyan kezeljem ezt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!