Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Vagy csak a...

Lehetek terhes? Vagy csak a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Január 18a ota szedem a Jangee fogamzásgátlót. A menstruációm 2.napjatol. Elotte nem szedtem. Párom először januar 30an élvezett el bennem. Február 2a ota egészen február 8aig erősen barnaztam. Febru 8tol 11ig meg gyenge pecsételo vérzésem volt. Peteérésem február 2an volt. Tesztet csinaltam X épült de negatív lett.
2019. febr. 15. 13:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Többször volt hasmenésem az első levél fogamzásgátló alatt. Időben beszedtdm mindegyik szemet.
2019. febr. 15. 13:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Hiába pontosan beszedted a gyógyszert,ha hasmenésed volt,kiegészítő védekezés kellett volna.De ez nyilván a betegtájékoztatóba is le van írva.

Ha pedig január 18-tól szeded a gyógyszert,neked február 2.-án nem lehetett peteérésed,mert pont az a gyógyszer lényege hogy megakadályozza a peteérést.Kivétel ha a hasmenés miatt nem használt a gyógyszer.

De mivel a teszted negatív,valószínű hogy nem vagy terhes.

2019. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy túl korán teszteltem?
2019. febr. 15. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Tesztelhetsz később,ha az megnyugtat.De szerintem felesleges,ha a barnázás és pecsételés miatt akarsz tesztelni.

Gyógyszer mellett nem lesz rendes menstruációd,csak megvonásos vérzésed!

2019. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az sem volt. Marmint megvonasos verzes. Tehát ez a kevés ver azt úgy értem reggelente volt a tisztasági beteten de ennyi.
2019. febr. 15. 20:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma is teszteltem 10es érzékenységu teszttel s negatív lett.
2019. febr. 16. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!