Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10hetes várandósan milyen...

9-10hetes várandósan milyen volt a hasatok? Reggel nektek is sokkal kisebb volt és kb nem is látszódott, hogy van ott valami?

Figyelt kérdés
Estére kicsit mindig felpuffadok. Az első ultrahang a 12-14héten lesz. Most vagyok 9hetes 4napos és szétparázom az agyam,hogy ott van-e a kisbabánk. Tegnap eléggé görcsölgettem,de elmúlt. Mellem folyamatosan fáj, éhes is vagyok sokszor és még mindig rosszul vagyok egy csomó ételtől. Gondolom ez jó jel. De ha a hasamra nézek talán picit keményebb,mint terhesség előtt, és majdnem teljesen lapos.
2019. febr. 20. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
12 hetes vagyok, és semmi sem látszik a hasamon. Nyugi!
2019. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha már most lenne ott valami, szerinted mi lenne még 30-32 hét múlva???


Ne aggódj mindenen, mert akkor megőrülsz.

2019. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 16.hetig konkretan semmi nem latszodott, pedig 2 baba lakik odabent. Most vagyok 5 honapos es meg azt is alig akarjak elhinni, h varandos vagyok, nemhogy ikrekkel😂 ez teljesen alkati kerdes
2019. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
A 25.hetig kb senki se mondta meg kulsos, h terhes vagyok, nem vagy lemaradva 10 hetesen semmirol.
2019. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Persze,nem várom,hogy már most látszódjon,hiszen alig akkora a magzat,mint egy meggy. De ettől tényleg megőrülök,hogy itt ahol lakom nincs ultrahang az első trimeszterben.És első terhesség,így viszonyítási alapom sincs mit kéne érezzek. Ha meg a neten olvasok egy csomó rossz dolgot is írnak. Így inkább itt kérdeztem ki mit tapasztalt ennyi hetesen! :)
2019. febr. 20. 11:38
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
28 hetes terhes voltam, mikor már azért páran rá mertek kérdezni. Kismama nadrágot viszont már kb 22. héttől hordtam, mert a normális kényelmetlen volt. Mire megszületett a pici, elég nagy hasam lett, de nem vészesen. 3630g-mal született és 51cm-rel, szóval nem volt apró.
2019. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan ugyanz tapasztaltam, mint te reggel semmi, lapos poci estére meg a kis puffadástól ott volt a pocak. A tünetek meg jönnek, mennek, nálam kb 12/13. hétig voltak utàna semmu, mégis minden rendben :) Nyugi!
2019. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Ez mekkora hülye kérdés! Semekkora hasam nem volt 9 hetesen, akkor kb. 3 cm az embrió, sőt 20 hetesen se látszott semmi. Kicsit is értelmes nő ilyenkor nem arra gyanakszik, hogy, valami baj van a terhességgel.
2019. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Az első trimeszterben gyakori a puffadás, aminek pont az az ismertetőjele, hogy estére rosszabb, mert akkor puffaszt fel, amit napközben megettél, míg reggelre már lejjebb ér és lefújsz :)

Tessék, nézd meg google-ben mekkora ilyenkor a baba/méh, és rájössz, hogy még nem kell a terhességedből semennyinek látszódnia.

[link]

2019. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Ne az interneten olvasgass. Van egy varázslatos dolog, lehet hallottál is róla. Úgy hívják KÖNYV. Én is kikölcsönöztem egyet amiben többek között azt is leírják hogy a 12 héten kezd el kitüremkedni a méh és utána fog csak szépen lassan meglátszani
2019. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!