Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fogják így kiszámolni...

Hogyan fogják így kiszámolni a szülés várható idejét?

Figyelt kérdés

Az utolsó mensi szerint számolva biztosan nem lesz jó, mert sokkal később sikerült a baba mint középidő. 7-8-9 nappal biztosan. Készült teszt, majd b hcg (ahol ugye megint csak egy elég tág intervallumot adnak meg, kb annyi derült ki belőle hogy valóban terhesség, de hogy pontosan hány napos-hetes az nem)

Majd a mikor először mentem orvoshoz, akkor a mensit kérdezték, de az alapján már 6 hét +2 nap kellett volna legyen, de nyilván nem annyi voltam.

Szívhangot akkor nem találtak még.

Rá egy hétre már igen, de akkor csak 6 hét ennyit írtak a papírra. (napot azt nem)

A védőnő is az utolsó mensit írta a kiskönyvbe.

Na de akkor hogyan lesz számolva, majd mindenhova több mint egy héttel hamarabb fogok menni? (pl. 12 hetes uh)

Vagy a végén, nálunk a kórházban max 1 hetet engednek túlhordani, én pedig nem szeretném ha indítanák a szülést, szeretném kivárni, míg magától elindul, (ha minden oké)



2019. febr. 21. 11:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ragaszkodj az utolagos modositashoz, ha kell, menj el masik orvoshoz. Van olyan, aki atirja. Van olyan facebookcsoport, ahol segitenek abban, hogy ki az, aki hajlando atirni.
2019. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót cipöben vagyok. Tegnap voltunk orvosnál kerek 7hetesnek kellene lennie a menstruáció szerint. De mivel Sose volt pontos ciklusom, és csak petezsákot látott, ezért sehol sincs 7hetes.maximum 5,orvos azt mondta normális, késöbb fogant, bizakodjunk a legjobbakban. 3hét múlva hívott vissza amikor már valódi 8hetes lesz. Hát kösz, én még addígra bedilizek az aggodalomtól. Mondjuk kicsit se érdekel, hogy mikor kell majd megszülnöm, vagyis a szülés idöpontja(elvileg Oktober 9.)de biztos hogy nem akkor fog jönni. Nyílván ezt még korrigálni fogja. De per pillanat engem csak az érdekel, hogy megmaradjon, és hogy Minden rendben legyen vele. De márciusig még sok idö van hátra. Addíg maradunk kételyek között. :(
2019. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!