Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam egy careblue digitál...

Csináltam egy careblue digitális tesztet. Azt jelezte hogy negativ viszont benne 2 erős vonal volt a tesztcsikon. Járt már valaki igy? Melyik eredménynek hidjek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 02:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
1es válaszoló.Írd már le a kulcsomó szót helyesen! Mielőtt belém kötnél, szándékosan írtam rosszul. Paraszt!
2019. máj. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is szomorúan konstatálom, hogy olyan embereknek vannak gyerekei, akik maguk még butábbak, mint a kölkeik. Beszélni, írni helyesen nem tudnak, de az arcuk akkora mint a ház. Igenis, egy valamirevaló szülőnek legyen már igénye arra, hogy ha levet valamit egy papírra, vagy ne adj isten megnyilvánul közösségi oldalakon, akkor ne járassa le magát. Merthogy ezeknek az embereknek vajon milyenek lesznek a gyermekei? Így nevelünk ostoba, buta társadalmat. Amilyen az anyja olyan a gyereke. Nem azt mondom, hogy tökéletes helyesírónak lenni, senki nem várja el, de vannak az alapok, amiket kisiskolás korban elsajátít az ember. Ha ez nem megy, tényleg ne szüljél.
2019. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Utolsó, Neked is van még mit pótolnod helyesírásból! :D Te igényes! :D
2020. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!