Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elsö gyermekükkel terhes...

Elsö gyermekükkel terhes anyák. Mikor kezdett el nöni a pocakotok?

Figyelt kérdés
Én 8hetes leszek most 2-3nap híján, de nyílván most még nem látszik semmi. De fogalmam sincs mikor minek kellene látszódnia, mikor mi a normális, stb. Elsö babánk, nagyon tapasztalatlanok vagyunk, annyira, hogy nem is tudjuk mi lesz szülésig, és az után, mert konkrétan én eddíg féltem akár megfogni is egy csecsemöt. A férjem anyukáját iktatjuk be az elsö 2-3hétben segítségképpen,mivel az én anyám messze van, és amúgysem ért a gyerekneveléshez, ellátáshoz.
2019. márc. 10. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 16.-tól kezdett úgy tűnni, mintha picit fel lennék puffadva. 20 hetesen még senki nem mondta volna meg, igaz, a 40. héten is azt hitték, félidőben járok. Széles a medencém, jól elfért a gyerek.
2019. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy. Hát nekem semmi derekam nincs, kicsi keskeny csípöm van. Ki tudja mi lesz ebböl.
2019. márc. 10. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Első baba 14.hétől látszodik ruha alatt,de függ a baba tapadásátol méretétől te medencéd csipőd magaságodtol. aki magasv agy széles csipőjü abba baba elfér
2019. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 160cm,és 48kg vagyok. Sajnos nem nöttem magasra. Nálunk csak a fiúk magasak a családban:(
2019. márc. 10. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Rajtam már kb. a 11. héten észrevehető volt:-) Alacsony vagyok, vékony, szintén keskeny csípővel. Normális ez is, de az is, akinél még félidősen se nagyon látszik.
2019. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
164cm 72kg-mal kezdtem és most 23 hetes vagyok 74kg. A 17.héttől kezdett látszódni.
2019. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19.hettol, ikrekkel
2019. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most vagyunk 12 hetesek de már látszik a pocak :D alulról már látszik hogy gömbölyödés felől meg a puffadok szóval még többnek is látszok. A 8. hétől már nem jöttek rám a nadrágok be is kellett mostanra szerezni új nadrágokat, nem vagyok éppen vékony alkat széles is a csípőm de ezt én se gondoltam hogy ilyen hamar látszódni fog bármi is.
2019. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8 hetesen kellett odébb csatolnom az övemet, mert már kicsit kényelmetlen volt mikor ültem, de én kb csak a 16. héttől vetem észre külsőre is növekedést. 20 hetes elmúltam már mire a kollégák is mondták, hogy végre látszik már valami és 23 hetes voltam mire a férjem azt mondta, hogy ez mostmár nem a jóllakott has, hanem terhespocak.

A nadrágom egyébként ugyanúgy rám jön, még mindig csak az övem kényelmetlen, azt fogom most gumisra cserélni.

2019. márc. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!