Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12héttől nem híztam semmit,...

12héttől nem híztam semmit, ez mennyire baj? Van valaki aki hasonlóan volt és rendben a bab?

Figyelt kérdés

Nem indultam kevésről sajnos, Ir mellett lettem terhes. Pozi tesztkor 75kg voltam 11 hetesen 78kg. Most 78-79kg között ingadozik. Most a diétámat is szorosabbra kell vennem mert magas a cukrom. Közben sok fekvésre vagyok ítélve. Igaz súlykontroll is előírt de ennyire.....na

Kezd nagyon aggasztani hogy semmi nem jön fel, hogy nő így a gyerek, és mennyi lehet a víz? SZóval van valaki aki hasonlóan volt és rendben a baba?


2019. márc. 29. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attol még, mert a te súlyod nem változik, még a baba nő. Simán lehet, hogy a baba szépen nő, te viszont fogysz zsírból a diéta hatására. Örülj neki. Ha az uh-k alapján nincs gond a baba méreteivel, akkor a nem a baba nem nő, hanem te fogysz.
2019. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Hàny hetes vagy most? 12. Hétig nagyon kevesen híznak , én az elsővel a 21. hétig híztam 1 kg- ot. IR diétàs baràtnőimnél egyiknek 6, màsiknak 7 kg lett a vége, pedig ők 60 kg- ról indítottak. A diétàt csinàld, abból a magzatnak meg kell kapnia, ami szükséges, uh- n meg làtszani fog, ha esetleg nem megfelelően gyarapodik.
2019. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Böbe1990 ***** válasza:
100%
32hetes kismama vagyok. Eddig össz 1kg-ot szedtem fel. Tegnap voltam uh-án, minden rendben a babával, szépen fejlődik. Nem attól függ, hogy te hány kg-ot szedsz fel, attól ő még elveszi magának a szervezetedből ami kell neki.
2019. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, eleve nem voltál kevés , egy 12 hetes embrió babszem nagyságú, hova hízn? A végéi a maximum 12 kg hízás az elfogadható, ennek nagy része a végén fog feljönni.

Enna 20. hétnél még - 5 kg-nál jártam, és nem hánytam!


Nem az a követendő, hogy egyesek felhízlalják magukat 30 kg-ra.

2019. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tegnap lettem 21 elvileg.
2019. márc. 29. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:

64 kg-mal kezdtem a terhességem

15 hetes vagyok

és 61 kiló vagyok jelenleg


Jó kb az első 12 hétben szinte "fényen éltem" annyira undorodtam mindentől és az émelygés is állandó volt, hányás nélkül... tehát sehogy sem tudtam megkönnyebbülni.


A védőnő azt mondta ez nem gond, bár ilyenkor már plusz 1-2 kiló a normális de a baba amúgy is elveszi magának ami kell szóval szerintem ne aggódj, mivel ráadásul szigorú diétára vagy fogva igy meg főleg természetes.... Ami a diéta hatására lemegy (husi, zsír) az a babával visszajön, igy nem növekszik a súlyod hanem stagnál. szerintem ne aggódj, inkább örülj neki !

2019. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

85el lettem terhes, kb annyival mentem szülni is.

160 g ch diétát kellet tartonom.

A baba csak 2590 gramm lett, igaz egészséges.

De sztem összefügg a nem hízásommal :(

2019. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 20. hétig fogytam. Utána is csak 8 kg jött fel babával vízzel lepénnyel együtt. 3300gr lett a kislányom.
2019. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55 kilóról indultam, mind a kétszer, tehát kifejezetten vékony voltam akkor is. Az elsőnél 6,5 kg, a másodiknál 5,5 kg jött fel. Minden rendben volt a babákkal is meg velem is.
2019. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75,5 kg-al kezdtem a terhességet, 80 kg-al mentem szülni, 3960 grammal és 54 cm-el született meg a kisfiam a 38. héten, szülést követően rögtön 73 kg voltam. Tehát fogytam a terhesség alatt. Szóval kb. ennyi köze van ahhoz, hogy te nem hízol, meg ahhoz, hogy a babád hogyan fejlődik. :)
2019. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!