Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek valami tippje...

Valakinek valami tippje striák ellen? Lézeres műtet?

Figyelt kérdés

Teljesen kirepedtem, mély lilás striák. Hossza kb 20 centi.. Hiába kentem semmi ès még csak 28 hetes terhes vagyok. Esetleg bevált valami krém valakinek, aki hajlamos rá? Illetve aki hallott már a lézeres stria kezelésről érdemes lenne szoptatás utan? Valakinek volt ilyen kezelese?


Probalok napi 2l folyadekot meginni, híztam de nem vészesen. Ezert nem is tudom mi tévő legyek.


2019. márc. 29. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Bio oil-t is próbáltad?
2019. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt még nem, az hol kapható?
2019. márc. 29. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Drogéria, gyógyszertár. Nem olcsó, de nekem nem lett striám csak a 38. Héten pár darab kenés mellett is, de szülés után is kentem és eltűntek.
2019. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Mindegy mivel kened magad, ha hajlamod van rá, akkor nem tudod elkerülni.

Én nem kentem magam semmivel, egy darab se lett. Anyukámnak se volt.


Sógornőm kente mindenféle drága krémmel, mégis nagyon csúnya lett neki.


Ezzel nem dicsekedni akartam, mert nekem meg lettek más gondjaim. (pl. szétnyílt hasizom, pajzsmirigy-gyulladás).

2019. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

A BioOilt felejtsd el de nagyon gyorsan! Retinol van benne ami károsíhatja a magzatot!

Kb bármilyen olaj jó amiben van E-vitamin (tocopherol vagy tocopheryl-acetate az összetevők között) de ha hajlamod van rá akkor akármivel kenheted akkor is ki fog jönni sajnos.

2019. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én bio oilt használtam (amúgy semmi baja a gyerekemnek tőle) :)

És nem repedtem de ez genetika 70%-ban

Masreszt hidratalas kívül-belül ezerrel!!!

Tehát számít a kence és a sok VÍZ!

De mondjuk ha már megvannak a csíkok azon ne sokat segítenek ezek. :(

2019. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Használjátok csak nyugodtan a BioOilt, végülis a dohányzás is csak károsítHATJA a magzatot de ugye bagós kismamáktól is születnek makkegészséges babák. Kísértse csak nyugodtan a sorsot akit ez nem zavar és ilyen bátor. :)
2019. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A tocopherol nekem nem tűnik veszélyesnek, tulajdonképpen e-vitamin egy formája


[link]


[link]

2019. ápr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

31hkm vagyok, én Frei öl olajat használtam el 200 ml-t, a cicim csíkos lett, a hasam nem, de sokat viszketett. Most bio oilt használok, kb 3 hete, annyi változás van, hogy már nem viszket a pocakom. A Frei öl illata nem tetszett annyira mint a bio oilé. Több illatanyag van benne, de az én bőröm erre nem érzékeny. Szoptatásnál kerülni kell emiatt, mert az illatanyagok irritálhatják a babádat.

Maradék Eucerin striák elleni olajat kapok ismerőstől, meglátjuk az milyen lesz, de kevesebb abban is az illatanyag, mint a bio oilban, amit egyébként nagyon szeretek használni.

Az igaz, hogy elsősorban genetika, de a táplálkozás is számít. Én mindennap eszek natúr túrót gyümölcsökkel, igazi e-vitamin bomba. Ajánlom még a mandulát, de csak csínyján, mert szorulást okoz és rendkívül kalória dús. A napi 2 l vizet megpróbálsz inni az jó, de próbálj többet. A striáim nekem is lilák voltak, most már barnul, ki fog teljesen előbb utóbb világosodni, kevésbé fog látszani, hacsak nem barnább, kreol bőröd van. Sajnos akkor szembeötlőbb lesz, de ha te is olyan mirelit csirke színű vagy mint én :), akkor nem lesz olyan feltűnő. Nézegettem én is ilyen olyan lézeres kezeléseket, nem találtam még 100%-os megoldást. Csak halványítani tudnak. Tudom hogy rossz, mert igazából nem tudsz rá hatni, nem te irányítasz, ez rendkívül frusztrált engem is. A legfontosabb, ne kattogj rajta, egy új életet hozol létre, semmi szégyellni való nincs egy két csíkon. Sőt! :)

2019. ápr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!