Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheleses vercukor vizsgalat...

Terheleses vercukor vizsgalat elott ez belefer?

Figyelt kérdés
Korhazban fekszem es mondta a nover h holnap megcsinaljuk a 24.heti vervetelt amiben a terheleses vcukor vizsgalat is benne van. Mondta h ma nem szabad semmilyen cukroat ennem, kerdezte h ettem e mar amugy cukrosat? Mondtam h hat reggel kakaoscsigat meg ebed utan egy szelet csokit. Azt mondta h haat jo az meg belefer ugyh holnap megcsinaljuk. Csak hat nem ertem eloszor azt mondta h ma semmi cukrosat nem ehetek aztan mikor mondtam h mar ettem akkor meg azt mondta h nem baj. Most akkor mi? Egy kakaoscsiga meg egy szelet csoki meg elmegy szerintetek, tenyleg belefer? V ez mar befolyasolja az eredmenyt?

2019. ápr. 1. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát az nagyon rossz eredmény mindenképp.

De ő csinálja az összes vizsgálatot, orvos nem fog neked vért venni, lötyit itatni meg a többi....és ha ennyire nem ért hozzá, azt sem tudja mit csinál....

2019. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Irány a diabetológus! Kapsz CH diétát amit nagyon naggggyon be kell tartani, és ha igy sikerül kordában tartani a cukrot akkor nem lesz inzulin. Ha mégis kell, ne aggódj, kibirható, sőt egy idő után megkönnyebbülés.
2019. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!