Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák. Nektek...

Kismamák, anyukák. Nektek mikor kezdett látszódni a pocakotok?

Figyelt kérdés
24. Hétben járok, második baba. Kicsir zavar hogy az ismerősök még az anyósom se hiszi el hogy lassan 6 hónapos vagyok. Semmi mell feszülés, semmi hízás. Az uh.-n azt mondják minden rendben. Viszont én picit aggódom, az elsővel ilyenkor már volt pocak..

2019. ápr. 2. 11:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

En is vekony testalkat vagyok, magas is es sportolok is. Keson lett pocakom mindegyik terhessegemnel, gyakorlatilag a 3. trimeszterre neztem ki terhesnek, de akkor sem volt nagy, rendszeresen 2-3 honappal kevesebbnek gondoltak. Tavolabbi ismetosoktol nem erdekeltek a megjegyzesek, csaladtagoktol inkabb,mert mar unalmas volt, de oket meg leallitottam egy ido utan.

Nekem is az volt frusztralo, hogyha azt kerdeztek ujra es ujra meg, hogy eszek-e, dietazok-e, nem-e kellene kevesebbet mozogni. Annak ellenere tettek ezt, hogy mennyisegben leettem az egesz familiat, ha epp jo volt a gyomrom, inkabb az etelek minosegere figyeltem, jokat ettem, de sokat. Az edzest is abbahagytam az elejen, mert faradekony voltam, csak a gyaloglast tartottam meg vegig, azt sem vert izzadva, hanem 5-10 km-t naponta, amennyi epp jol esett es csakis annyit. De ez nekem nem extra dolog, ezt nem fogtak fel, mert edzett vagyok.

Jah es hiztam is 10-12 kilo korul mindig, csak nem latszott. Uh-n is jo meretuek voltak a babak, sot, nagyobbak, de ezt is megkerdeztek rendszeresen.

Vegul amikor megszultem es szep, fejlett babak lettek, akkor megnyugodott mindenki.

2-3 het mulva meg jottek a megjegyzesek, hogy en milyen szerencses vagyok, mert nem maradt hasam, meg se latszik, hogy szultem, stb.

Oszinten, igy harom gyerek utan en is orulok ennek es nem banom, hogy igy alakult.


Jah, akinek nagy a pocakja, az amiatt kapja ujra es ujra ugyanazokat a frappans beszolasokat, ez nyugtasson. :)

2019. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Első baba, mellső fali lepény, 24 héten már látszott.

Második baba, 33 héten óvatosan rákérdeztek, el se hitték, hogy már annyi idős terhes vagyok, ott a fundusban hátrafelé volt a lepény.

2019. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja és 173 centi 80 kilo voltam mindkét terhessegem előtt... utolso voltam
2019. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#11, pontosan 😂

Anyukám testvéremmel rendszeresen kapta a megjegyzéseket, hogy biztos túl sokat eszik, azért van akkora nagy hasa. Az senkit nem zavart, hogy az egész nő volt 46 kg a terhesség elején, igazi madárcsontú alkat, a testvérem pedig 62 cm-rel és közel 4 kilóval született.


Lényeg a lényeg, mások mindig okosabbnak hiszik magukat.

2019. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez annyira egyén függő, ha a pici rendben van, akkor ne foglalkozz azzal ki mit mondd.

Nekem már 10 hetesen látszott, és nálam meg mindenki azzal jött, hogy biztos idősebb, vagy ikrek. Ha akarnak bármibe bele tudnak kötni.

2019. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Első babával kb 22-23. héttől lászódott, 175 cm és 82kg voltam akkor kb, de a végére se volt nagy hasam, 4 kg lett a fiam. A mostani pár héttel korábban kezdett látszani, de egyáltalán nem nagy most sem. 32 hetes vagyok, 2kg-s kislánnyal a pocakban, 85kg körül.

[link]

2019. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) majd csak meg nő akkor egy idő után :)
2019. ápr. 3. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!