Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gyermekünket várja és...

A gyermekünket várja és dohányzik?

Figyelt kérdés

Mai napon jóval elöbb hazajöhettem a munkahelyemről és amint belépek az ajtón az arcomba zúdul a cigifüst.


8.hónap végén van már és jópár alkalom volt amikor gyanús volt de mindig kimagyarazta magát, de ma nem tudta. Kiderult hogy folyamatosan a képembe hazudott.


Én nem dohányzók, sőt utalom így hamar megerzem de ezt nem tudom elfogadni és nem is engedem el mivel az egész terhesség alatt a képembe hazudott úgy hogy nem mellesleg meg imatkozunk hogy maradjon bent a baba mivel veszélyeztetett terhes a 28. Héttől és 2x is be kellet feküdnie 5-5 napra mert azthittek hogy megfog szülni...



Most jött el a pillanat hogy itt már leszarom hogy ő mit csinál de a babát nem.


A budos pi..aba hogy egy nő képtelen legyen a babát figyelni és ilyet csinálni



2019. ápr. 2. 15:35
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Vannak problémák rengeteg, de ezt nem nézem el. Nem tudok sokat felsorolni de az biztos hogy ez az egyik aminél a nőnek dönteni kell. És az fáj hogy tényleg imatkozunk hogy bent maradjon és hányszor éreztem.... De mindig kimagyarazta mindig én meg elhittem.


Ba***a meg a a.... Ba sose gondoltam volna hogy ezt megcsinalja... Az hogy 8 hónapja nincs sex rendben van. De nem csak az hanem semmi. Elfogadom a babának nem tesz jót. Együtt sem alszunk 8 hónapja mert nem jó neki egyedül akar.


Na ezt nem engedem el

2019. ápr. 2. 16:34
 12/35 anonim ***** válasza:
61%
Akkor most mégegyszer kérdezem. Mi a kérdés??
2019. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, szidni kell a Kérdező nőjét....
2019. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
50%

Ez tényleg gáz, de azért néhány válaszoló is elég undorító stílusban ír. Szerintem felnőtt emberek vagyunk, le lehetne írni normális hangnemben és stílusban is a véleményünket.


Számomra továbbra sem derült ki egyértelműen, h valóban végigbagózta-e a terhességet. Az, hogy te elvileg sokszor érezted, egy dolog. Lehet most fel is nagyítod és bemagyarázod, hogy biztos így volt, mert a mostani szitu tagadhatatlan, de nekem is volt már olyan, mikor mérget vettem volna rá, hogy valaki rágyújtott a szobában, míg én leszaladtam a boltba, pedig nem. Sőt, elég volt annyi h kinyitottam az ablakot, hogy szellőztessek, a szomszéd pedig az ő ablakában cigizett és megtelt a mi lakásunk is cigifüsttel. Szóval azért egyből nem venném készpénznek, hogy egész terhesség alatt cigizett.


Nekem olybá tűnik, hogy más is van a pakliban, mert teljesen elutasítod a lehetőségét is annak, hogy megbeszéljétek, hogy esetleg meghallgasd őt is.. Egyből lehordod és mindenképp ki akarod rakni. Igazából a te döntésed nyilván, de akkor készülj fel arra is, hogy nem fogsz tudni aktívan részt venni a gyereked életében, mert a láthatás feltételekhez van kötve. Az esélyét sem adod meg annak, hogy ezt megoldjátok. És ez a 11-es kommentedből is látszik. Együtt se alszotok, el vagytok hidegülve. Lehet depressziós, bármi lehet, mi ezt így látatlanban nem tudjuk megmondani, de tuti ezt leszámítva sincsenek köztetek rendben a dolgok. Én se értem mi a kérdésed, mert ugyanazt fújod újra és újra, választékos káromkodással körítve.


Egyébként én magam sem dohányzom, de azért ilyeneket írni, hogy "fene vinné el a büdös cigiseket"... Nonszensz. Az utca ne is haragudj közterület, már így is minden helyről ki vannak tiltva a dohányosok, épületek, buszmegállók stb-k közelében nem is lehet dohányozni, de az hogy egyeseknek már az is szúrja a szemét, hogy az utcán valaki cigizik, az már több, mint nevetséges. Gondolod direkt a te arcodba fújja a füstöt? Simán arra fújhatja a szél is, azt meg nem várhatod el senkitől, hogy téged és a gyerekedet figyeljen, nehogy füst menjen felétek. A több millió autó kipufogó füstje, ami nap, mint nap az utakon közlekedik talán nem zavar?? A szmog? A gyárak kéményéből dőlő füst? Akkor most fene az autósokat, a gyárakat is, mindenkit, aki nem a te kedved szerint ugrál? Ennyi erővel maradj otthon a gyerekeddel együtt és akkor nem fog semmi füst, szmog stb érni. Elképesztő...

2019. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
82%

Tehát, nincs szex, a nőd terhesen füstöl, egy kalap szr a kapcsolatot, de azért nagyon kellett gyereket vállalni...

Most komolyan? Ilyen vígaszgyerek, hogy majd mindent megold? Nem fog, csak szólok...

2019. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Bocsánat idrgesegemben írtam csak a véleményekre voltam kíváncsi , engem ez nagyon felduhitett. Majd kitalalom mi lesz
2019. ápr. 2. 16:57
 17/35 anonim ***** válasza:
61%
Jajaja, lehet, hogy depressziós, úgyhogy lendületből fel is menthetjük, ki nem kakkantja le, hogy mérgezi a gyerekét... Lassan ott tartunk, hogy egy depressziós ember bármikor megsimogathatja az ember hátát kisbaltával, ő nem tehet róla, mert nem felelős a tetteiért. Hát el lehet annak is mondnai, hogy ember, nagyon nem oké, amit művelsz, dolgozzunk azon, hogy ez megoldódjon, mert nincs jogod más, ártatlan ember életével szórakozni.
2019. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, szerintem meg dohányozzon mindenki otthon, szipuzza a saját bűzét! Helyes, hogy ki vannak tiltva mindenhonnan, nehogy már megsajnáljam őket! Az alkeszt sem sajnálom, ha nincs pénz italra vagy nem ihat közterületen. Te sirassad csak őket! És igen ép elég a szmog meg társaik, nemhogy a másik képébe fújja a cigit függetlenül attól, hogy gyerekes e vagy terhes e.
2019. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
54%
Még mindig nem tudom MI A KÉRDÉS? :D
2019. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
40%
A 14-esnek szólt...
2019. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!