Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gyermekünket várja és...

A gyermekünket várja és dohányzik?

Figyelt kérdés

Mai napon jóval elöbb hazajöhettem a munkahelyemről és amint belépek az ajtón az arcomba zúdul a cigifüst.


8.hónap végén van már és jópár alkalom volt amikor gyanús volt de mindig kimagyarazta magát, de ma nem tudta. Kiderult hogy folyamatosan a képembe hazudott.


Én nem dohányzók, sőt utalom így hamar megerzem de ezt nem tudom elfogadni és nem is engedem el mivel az egész terhesség alatt a képembe hazudott úgy hogy nem mellesleg meg imatkozunk hogy maradjon bent a baba mivel veszélyeztetett terhes a 28. Héttől és 2x is be kellet feküdnie 5-5 napra mert azthittek hogy megfog szülni...



Most jött el a pillanat hogy itt már leszarom hogy ő mit csinál de a babát nem.


A budos pi..aba hogy egy nő képtelen legyen a babát figyelni és ilyet csinálni



2019. ápr. 2. 15:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
96%
A kérdés az, hogy miért bánat a nője, csak nem tudja megfogalmazni. A válasz meg az, hogy mi se tudjuk, te választottad.
2019. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
75%
18-as szerintem meg nem áll jogodban megmondani kit mit és hol csináljon! Ugyanezen az alapon lehet hőbörögni a rengeteg autó miatt is, ami brutális a szennyezi a levegőt meg a gyárak keményeből áradó füst miatt is. De érdekes, amiatt nem panaszkodsz vagy talán te is szeretsz A-Ból B-be kocsival/busszal eljutni, ami ugye szintén szennyezi a levegőt. Külföldön amúgy sok helyen még mindig nincs kitiltva a cigi, itthon nem lehet, tekintettel a nem dohányzók miatt, de az már abszurd, hogy egyesek meg akarják szabni, hogy a nyílt utcán ragyújthasson-e az ember. Ha nem tetszik, akkor nem kell utcára menni vagy be kell ülni a szintén levegőt szennyező autóba, ahol senki nem fogja az arcodba fújni a levegőt. Nem siratok én senkit és semmit, továbbra sem dohányzom, de nem is verem a seggem a földhöz, hogy egy szabad döntéssel rendelkező ember miért gyújthat ra az utcán. Én is toporzekolhatnék elég sok dolog miatt, ami nem tetszik és az emberek napiszinten csinálják, de minek?! Meg kell tanulni alkalmazkodni, nem én hozzám fog mindenki igazodni, ennyi!
2019. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
78%
természetesen nem levegőt, hanem füstöt akart lenni..
2019. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
#22 hagyjad, úgyse érti kár belé a szó. Valszeg más gondja van.
2019. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
78%

Azért nem szexelnek gondolom mert veszélyeztett terhes. Nem gyanús hogy azóta nincs szex mióta terhes? Az ágyból is a nő küldte el.

Kérdező szerintem a nőd egy idióta aki fél sem fogja hogy tönkreteszi a kapcsolatát és károsítja a gyermekét. Vannak sajnos ilyen nők akik le.arják mivel ártanak a babájuknak

2019. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
17%
Köszi, de biciklivel közlekedek és megfelel. Nyílván, ha valaki messze dolgozik, az menjen autóval, vagy tömegközlekedéssel, nekem hála az égnek nincs ilyen problémám. Képzeld van még a világon olyan ember aki nem csak rombol, hanem tesz is a környezetéért, mert gondol a gyermekeire. Gondolom te az utcán is széthajigálod a szemetet a másik ember fejére, meg elpöckölöd a cigi csikket, hisz kit érdekel, mert füst meg szemét mindenütt van, nehogy már ne álljon jogodban, az meg hogy te ép körbenézz hova érkezik... ugyan már.
2019. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
78%

Köszi, épp csak harmadjára írom le, hogy NEM dohányzom, de látom az értő olvasás nem az erősséged.

Rögtön gondoltam egyébként, hogy te aztán nem autózol, nem buszozol, sőt soha nem is használtad egyik járművet se és soha nem is csináltál semmi olyat, amivel kicsit is szennyezted volna a levegőt és/vagy a környezetedet...:D


Azért, mert nem gondolom úgy, hogy körülöttem forog a világ és nem várom el, hogy mindenki az én kedvem és elvárásaim szerint viselkedjen az utcán és egyéb helyeken, már is egyenlő azzal, hogy szemetelek?? Ezt mégis miből sikerült leszűrnöd? Áhh tudod mit, nem is érdekel, látszik hogy nem vagy képes felfogni miről beszélek és mi a mondandóm lényege. De akkor elmondom neked, hogy nem, nem szemetelek, veszem a fáradtságot és beledobom a legközelebbi kukába, nem hajitom el az utcán. Így már jobb? Sőt, mondok jobbat is: több dohányos ismerősöm és barátom is van és képzeld csak el, egyik sem szemetel senki fejére (??) és máshova sem. Nem dobálják el a csikket a sem. Hihetetlen ugye?

Nem tudom kinek képzeled magad, hogy te meg akarod szabni, ki hol dohányozzon vagy epp ne dohányozzon. És kötve hiszem, hogy minden dohányzó ember szándékosan a te és a szegény kislanyod arcába fújják a füstöt, szimplán nem úgy közlekednek, hogy lepten-nyomon azt figyelik merre fújják ki a füstöt, nehogy valakire ramenjen, hanem haladnak szépen a maguk tempójában. Nyilván nem az a célja egyiknek se, hogy a te arcodba vagy máséba fújja, de elég egy kis szél és máris nem arra száll, mint amerre tervezte. Ha neked ennyire nem tetszik a cigifüst vagy egyéb dolog, az egyéni szoc.problémád, akkor kerüld el, de nehogy már elvárd, hogy mindenki hozzad és a gyerekedhez alkalmazkodjon. Én még egy olyan cigiző embert nem láttam az utcan, aki szándékosan másra fújta volna a füstöt, miközben röhög magában, hogy “hahahaha, jól megkapta a hülyéje”. De továbbra is tartom, hogy először a naponta közlekedő milliónyi jármű altal kibocsátott füstön haborogj, ami 100x jobban szennyezi a levegőt, mint a cigifüst!!

2019. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

25#. Minden szavad tokeletesen így van.


A szex plusz egyuttalvast elfogadtam hogy nincs 8 hónapja... A cigi csapta ki a biztosítékot és a hazugság

2019. ápr. 2. 19:12
 29/35 anonim ***** válasza:
35%
Én csak azt nem értem, hogy jön ahhoz néhány ember hogy ítélkezzen egy teljesen ismeretlen kismamán? Szerintem meg ez a szégyen. A kérdezőnek meg csak annyit mondanék hogy, beszélj vele nyugodtan. Egyik ismerősöm terhessége alatt cigizet, nem sokat. Leakarta rakni de ő "kívánta" az orvos közölte neki hogy, ha kell hát szívja csak próbáljon minél kevesebbet. Valaki a paradicsomot kívánja (mint én 😅) valaki a cigit. Vannak olyan kismamák is akik rendszeresen dohányoztak terhesség előtt, aztán a cigi füstöl voltak rosszul egész terhesség alatt. Valaki ilyen valaki olyan.
2019. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
48%

" Valaki a paradicsomot kívánja (mint én 😅) valaki a cigit."


Ne bazz. És ha a kismamuka intravénás drogot kíván, hát lőjje csak nyugodtan be magát, mert hát azt kívánja...

Atyagatya.

2019. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!