Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyesek miért tesztelnek...

Egyesek miért tesztelnek állandóan?

Figyelt kérdés
Elég gyakran olvasok olyan kérdéseket, hozzászólásokat, amikben írják, hogy "a csütörtöki teszt erős lett, a pénteki gyengébb, a szombati ilyen vagy olyan stb.". Nem értem mire jó naponta tesztelni, az ilyen különbségek szerintem csak aggódást szülnek, ha valaki egyszer pozitívat tesztel, akkor az elég egyértelműen terhességre utal. Pénteken teszteltem pozitívat, még aznap felhívtam az orvost, aki 10 nap múlva fogadott és megállapította a terhességet. Szóval szerintetek mi értelme pozitív eredménynél naponta új teszteket csinálni?
2019. ápr. 14. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Én se értem..

De azt se mikor menzesz előtt 3 nappal már tesztelnek, aztán a fél világ találgassa hogy van e ott csík, mindenféle képszerkesztővel árnyalják, hogy jobban látszon, meg hány olyan volt, akk szétszedte a tesztet darabjaira meg ilyenek😀 Én se értem ennek mi értelme..

Nekem is késett 3 hetet a menzeszem, csináltam 1 db tesztet, olyan erős pozitív lett hogy 10 méterről látni lehetett, aztán 2 hétre rá kaptam dokihoz időpontot aki megállapította a 7 hetes terhességet. Nem egyszerűbb így?

2019. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja igen, nekem is az a másik kedvencem :D
2019. ápr. 14. 09:48
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Valoszinű azért mert évek óta vágynak babára, és türelmetlenek.

Én nem voltam ilyen helyzetben de megértem őket.

2019. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem tudom. Nekünk is 3 év volt mire sikerült, de soha nem teszteltem napokkal mensi előtt meg rögtön 1 nap késés után. Mert volt hogy késett, de vártam pár napot mert tudom hogy annyi késést bármi okozhat. Még szét sem szedtem tesztet. Még nem nézegettem 3 óra elmúltával. A negatív az negatív. Ez van.
2019. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az a kedvencem, amikor kérdezi, hogy ez pozitiv, mintha lenne ott valami, irom, hogy nem, aztan beolt, hogy pedig ott van az, és kb en erzem magam hulyenek, mert nem latok ott valamit, ami nincs is ott.
2019. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Pont itt oltott be a csaj, hogy de igen ott a csik. 🤣
2019. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan gyógyszert szedek amit azonnal el kell hagynom ha babát várok.. Így nem igazán várnék kimaradt menstruáció után még heteket az első teszttel
2019. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

14 éve kimaradt menstruáció elsö napján, este megjelent azonnal pisilés után a csík. És a legolcsobb tesztet vettem meg a dm-ben.Elújságoltam nőgyógyász ismerősömnek azt mondta, ez már akkor úgy marad, 6 hétre rá menjek orvoshoz a 10.héten.


Hihetetlen hogy 14 év alatt visszafejlődtek a tesztek, és olvastam olyanról aki 6 hetes terhességel már 4-szer járt orvosnál. Én teljes terhesség alatt 5-ször. Érthetetlen ez a hype a teherbeesés körül.

2019. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Korai tesztelés: pl orvosi indok (korábbi vetélés miatt azonnal kell progeszteron vagy vérhigító pl... vagy abba kell hagyni gyógyszert). Sorozatos tesztelés: szintén korábbi rossz élmény miatt pillanatnyi megnyugvást adhat egy erősödő csík. Szerintem akik itt válaszoltak, ne magukból induljanak ki, nem mindig annyira egyszerű és fekete fehér ez a dolog. Örüljetek a sikereteknek és mást meg ne oktassatok ki, nem tudhatjatok mi állhat a háttérben...
2019. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!