Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyesek miért tesztelnek...

Egyesek miért tesztelnek állandóan?

Figyelt kérdés
Elég gyakran olvasok olyan kérdéseket, hozzászólásokat, amikben írják, hogy "a csütörtöki teszt erős lett, a pénteki gyengébb, a szombati ilyen vagy olyan stb.". Nem értem mire jó naponta tesztelni, az ilyen különbségek szerintem csak aggódást szülnek, ha valaki egyszer pozitívat tesztel, akkor az elég egyértelműen terhességre utal. Pénteken teszteltem pozitívat, még aznap felhívtam az orvost, aki 10 nap múlva fogadott és megállapította a terhességet. Szóval szerintetek mi értelme pozitív eredménynél naponta új teszteket csinálni?
2019. ápr. 14. 09:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
De most komolyan, szerintetek minden olyan nő, aki nemvárt előtt 46 nappal tesztel orvosi probléma miatt teszi? A legtöbb rágörcsöl, és a szex után már szinte tesztelnek, aztan meg jonnek ide picsogni, hogy jaj a soki nem látott semmit, baj lehet? Igen, baj, hogy nonstop tesztelnek éjjel nappal, ha kell, ha nem. Felesleges. Én a kimaradt mensi után 4-5 nappal teszteltem, pozi lett, tobbet soha nem testelgettem, hogy erosodik, vagy sem. Akkora feneket keritenek a terhessegbol, mintha az valami fura betegseg lenne, es ezert csak labujjhegyen lepkedhetnek. Borzaszto.
2019. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Én orvosi probléma miatt teszteltem, igen! És sajnos egyre több nőnek van hasonló problémája! Akkor ismétlem magam: örülj neki, hogy nálad nincs betegség és nem kell “labujjhegyen lépkedned” ezzel kapcsolatban. Ha te pedig valakinek a kérdésére csak annyit írnál, minek tesztelsz korán, inkább szerintem ne, mert ez mindenkinek a magánügye! Drukkolok, hogy a jövőben is könnyen menjen a terhesség, ha tervezel még.
2019. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

Mindenkinek magánügye-- erre kiírja egy olyan oldalra ahol mindenki-akárki-bárki olvashatja....hogy aztán azt mondhassa ne mondj véleményt, mert ez magánügy. Ha magánügyed minek irtad le nyilvános oldalra?


Eddig csak azt gondoltam ezek a nők túlpörögték ezt a kérdést, de ezekután azt gondolom nem normálisak.

Deviáns viselkedést meg nem magyarázni kell és védeni, hanem tenni ellene. És ahhoz kell hogy vki jelezze, te, nem vagy normális, hogy naponta háromszor teszteled a semmit hezeken keresztül.


Kedvencem, aki abortusz után is tesztel-na az mit meg minek?

2019. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12-es, nem tervezek több terhességet, de azért köszi. Viszont.
2019. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában feltesznek egy kérdést (és nem írják oda, hogy amúgy azért tesztelek korán mert például négyszer elveteltem és szúrnom kell a vérhigítót a nulladik naptól, na ez magánügy), de erre nem válasz érkezik hanem habzó szájú ócsárolás, hogy az illető minek tesztel korán! De ha nem akarod megérteni amit írok, akkor ne értsd meg! Ez meg a te magánügyed. Én csak javaslom, hogy ne bánts me másokat ilyen hozzászólásokkal, mert nem tudhatod mi van a kérdése mögött. (Hozzáteszem én is korán teszteltem korábbi vetélés miatt, én magam sosem tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést, tehát nem személyes sérelem miatt írogatok itt, csupán válaszoltam a kérdező kérdésére és reménykedem, hogy a válaszom miatt talán néhányan próbálnak majd tényleg segíteni másokon és nem belekötni egy olyan nőbe akinek valószínűleg önmagában is van elég baja).
2019. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!