Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehlepeny tulkorai eloregedese...

Mehlepeny tulkorai eloregedese + magas vernyomas + orrverzes terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Bocsi túl hosszú lett de leírtam reszletesen! otthon iszonyatosan elkezdett verezni az orrom 1 oran az nem allt el!

Felvettek a szuleszetre megvizsgáltak elküldtek full orr gegészetre ott kiderült hogy elvan vekonyodva az orromba a Nyalkahartya egyszerűen a semmiből verzik a vizsgalaton azt mondtak itt szulesnel nem tudnanak szakszerű en el latni!

A követő vizsgalat ENST ott minden jó majd ultrahang ott kiderült a mehlepeny 3foku eloregedest làttak 36 napos lennék de ,33 +3 felel meg a meretei alapjan 2000 -2200korul van annyira elvan oregedve!

Aramlàs az jó a tobbi egyebkent egyeszsegugyileg minden rendben vele mar csak súly gyarapodasra koncentrálna ha megfelelően működnek a mehlepeny ! Mai nap megint verzett az orrom sav miatt oklendeztem megnezték a vernyomasom magas volt 150/90 de ez csak az ijedsegtol eddig mikor merték ,mertük minden rendben volt maskor!

Kerdeztem a dokit ,szulesznot szerintem szulhetek siman ?

Majd kapk a vernyomasra gyógyszert es jó lesz de szerintem , az erőlködéstől ott is elindulhat ami veszelyes+ a vernyomas felmehet + baba kap tudoerlelot jelenleg + Salso oldatos infúzió utana neztem amit szerintem a babat nezve semmi hasznos tàpanyagot nem tartalmaz !

Szerintuk mehet sima szules is szerintem pedig kockaztos lenne ! Mire varnak ? Velemény erről ? Tapasztalatok!

Bocsi ha túl túl hosszú lett ! 😀

Köszönöm !! 😀😀



#terhesség #vérnyomás #császár #orrvérzés #mehlepeny korai eloregedese #sima szules
2019. máj. 1. 13:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Holnap visznek Pestre allitolag elegetik az eret de ,attól a verzekeny nem szűnik meg !
2019. máj. 2. 18:38
 12/13 A kérdező kommentje:
Verzekenység
2019. máj. 2. 18:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2019. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!