Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye velünk marad a babánk?

Ugye velünk marad a babánk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9hónapot vártunk a tesóre 8éves a Kislányom.7hetes és 3napos vagyok.Amúgyis fájdogál a hasam de tegnap úgy fájt mint mikor megjön a havim.Amúgy ilyenkor szokott normál helyzetben.Elkezdtem vérezni este.Mentünk a kórházba ahol kézzel vizsgáltak.Annyit momdtak zárt a méhszáj így nincs vetélés.Ultrahangon nem néztek mert nem tudták bekapcsolni(ehhez inkább nem fűznék hozzá semmit)

Rutascorbint kell szednem.Plusz amit eddig magnézium és terhesvitamin.Ennyivel hazaküldtek.Ma újra bementem.Nem nyugodtam.Megneztek hüvelyi uhn.Baba jól van szívhang is van.Hematómán nem találtak.De moatis fáj a hasam.Még barnázok picit de a doki szerint eltarthat 1 hétig is.(Hozzáteszem nagyon lekezelőek voltak éjjel is és délelött is)Aztmondták pihenjek.De egész nap mégsem feküdhetek.

Van valakinek hasonló tapasztalata?Ugye magmaradt a baba?



2019. máj. 1. 22:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi neked is a válaszod.Ezt kérdezték az ügyeleten is.De nem voltunk együtt elötte.Annyi hogy nornál esetben most kellene megjönni a havimnak.Éjjel vérzek csak meg reggel de ilyenkorra meg elmúlik.

2019. máj. 2. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!