Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhessegnel ha mindkét...

Ikerterhessegnel ha mindkét picinek van szivhangja akkor is van esély a felszívódásra?

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Gratulálok neked, Kérdező! Adnál tippet, hogy hogy sikerült ikreknek foganni? :) Szedtél vmi gyógyszert, vitamint? Mennyi idős vagy?


Mi már 2 éve várjuk a csodát, és talán ez nyújtana némi vigaszt, ha ilyen hosszú idő után, két babánk lehetne. (Még egy sincs) 32N

2019. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulaciot, mi is most próbálkoztunk kb 2,5 éve közben volt a vetelesem ami sajnos karácsony előtt két nappal volt, nagyon nehezen tettem túl magam, most hogy pozitív lett a teszt nagyon boldogok voltunk de féltünk is és ahogy írtam előtte a pozitív gondolkodás egész hónapban azt mondogattam magamnak hogy most sikerülni fog és minden rendben lesz, a párommal voltunk közben egy wellness kiránduláson és úgy néz ki hogy ott sikerultek be a picik :) egyébként 21 éves vagyok semmilyen vitamint nem szedtem és most sem szedek mert rögtön rosszul vagyok tőle és az orvos mondta hogy inkább ne szedjen majd kesobb ajánl egyszerűbb vitamint de egyenlőre nem kell, úgyhogy még a vitaminra sem foghatnam egy időben szedtem inofolicot de ezt még régebben de nem segitett. Annyit tudok mondani tényleg hogy pozitívan kell gondolkodni nem könnyű és el kell telnie egy kis időnek meg tényleg attal az agy de sikerülni fog el kell hinned hogy képes vagy rá!! :)
2019. máj. 2. 22:15
 13/14 anonim ***** válasza:
Megszülettek a babàk kedves kèrdező?egypetèjüek?
2023. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon érdekel, hogy megszülettek-e. :)

#11 voltam

2023. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!