Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Magánrendelésre...

Kismamák! Magánrendelésre jártatok vizsgálatokra terhesség alatt vagy sztkba?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék ki hova járt és milyen tapasztalatai vannak? Mért választott magánorvost és milyen okból választotta az sztkt?

2019. máj. 7. 15:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Magán. Nekem megérte.
2019. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%
Jól lepontoztak azért, mert magánorvoshoz járok...😀
2019. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Először én is sztk-ba mentem(5hetes),de nagyon sokat kellett várni az időpont ellenére,aztán meg pikk pakk lerendeztek,kérdéseimre meg morcosan dünnyögtek valamit, már majdnem én kértem bocsánatot,hogy valamit nem tudok :D


Tegnap viszont magánrendelésre mentem (8hetes)időpontra és csak azért vártam 20 percet,mert 20 percel hamarabb mentem,hogy hátha hamarabb végez valaki,de nagyon pontosak voltak.

Először kikérdezett,beszpélgetett velem a doki,utána alaposan megvizsgált. Mindig mondta hogy mit csinál,mit lát.

Nagyon nagyon meg voltam vele elégedve. És úgy gondolom ezt havonta bárki ki tudja fizetni,mert most legalább teljesen nyugodt vagyok,tudom,hogy alapos volt és kicsi az esélye hogy elnézzen valamit.

Úgyhogy felkértem,hogy vállalja el a terhes gondozásomat.


Eddig azt gondoltam,hogy nagy flancolás magánrendelésre menni,elég egy évben egyszer szűrővizsgálatra.

De teljesen megváltozott a véleményem!

Bár az elszomorító,hogy fizetem a tb és gagyi az ellátás a korházban...

De mindegy,ez van...

A lényeg hogy inkább nem kockáztatok,mert sose tudni.

Köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 8. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!