Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem.23 éves vagyok,...

Terhes lettem.23 éves vagyok, párom 28, neki már van egy 3 éves fia. Hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés
Most volt két éve, hogy már együtt élünk, de 2,5 éve vagyunk párkapcsolatban egymással. Nagyon jó a kapcsolatunk, egyedül a gyermek anyja aki el akar onnan engem távolítani, pedig a gyerek 7 hónapos korában ő hagyta ott az apát egy másik férfiért. 65 nm-es albérletben lakunk, két szoba van. Tavaly áprilisban terhes lettem, de nagyon sok vita miatt és úgy gondolom a stressz miatt (mivel anyagi helyzet miatt párom nem akarta megtartani) elment magától 8 hetes korában... Nagyon megviselt engem, de nem mutattam ki. Félek most mi lesz a helyzet, bár az anyagi helyzetünk mostmár javult én tanulok és dolgozok is van biztos állásom, illetve páromnak is. De nem tudom mit tegyek ha nem fog most örülni neki, mindennél jobban szeretnék egy babát. Nem tagadom, akarom is, biztos hogy nem fogom elvetetni meg se fordul a fejemben. Amúgy decemberben lesz az esküvőnk a hegyekben, illetve tervezzük a babát is csak később volt tervbe, jövő télen akartam szulni. Párom nem akarta, hogy terhes legyek az esküvőn. Hogyan álljak hozzá ehhez az egészhez? Hogyan mondjam el neki hogy pozitív legyen az egész? Mit mondjak?

2019. máj. 9. 08:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Bo 1ev alatt 2x lettel terhes, ugy h a parod nem is akarta?!

Hat szep kilatasok...

2szobas alberlet 4fonek kicsi, bar fugg attol, h mik az igenyek.


Keszulj fel arra, h ha egyedul maradsz, akkor mi elsz, h lesz... Valoszinuleg bem fog repdesni az oromtol, bar parod is tudhatta, h nem vedekeztek!

2019. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Hogy védekeztetek?
2019. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarja, hogy terhes legyél az esküvőn: nem fog örülni. Neki már van egy gyereke, pontosan tudja, hogy mire mond nemet.

Ez egy olyan "baleset", amit nem tudsz neki pozitívan tálalni, ha nem akarja. Mintha azt akarnád, hogy összetörted a kocsit, és örüljön.

Az esküvön maximálisan terhes leszel, ha csak nem szülsz meg előtte, mert esély erre is van. Rendesen áthúztad a terveit.

Szerintem ne akadj ki, ha nem fog örülni. Az is jó eredmény, ha nem erőlteti ezúttal az abortuszt.

2019. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Védekeztetek?
2019. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

A lényeget megtudtuk: a hegyekben lesz az esküvő.


Amugy honnan akar a gyermek anyja eltávolítani? Szétmentek nem? Nem is értem mi a kérdés..

2019. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
Ird meg mit szolt legyszi!
2019. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!